Naujų darbuotojų integravimas į įmonės veiklą


Psichologijos savarankiškas darbas.

Įvadas. Teorinių požiūrių apžvaga naujo komandos nario pojūčių ir būdų įtraukimo į įmonės veiklą metų. Naujo komandos nario pojūčiai ir būdai įtraukimo į įmonės veiklą metų. Terminų ir sąvokų apibūdinimas. Analitinė dalis naujo komandos nario pojūčių ir būdų įtraukimo į įmonės veiklą metų. Žurnalų ir mokslinių straipsnių analizė. Duomenų įvertinimas ir apibendrinimas. Išvados. Literatūra.


Kiekvienas žmogus nors karta gyvenime atsiranda naujoje aplinkoje, kurioje visi žmonės yra nepažįstami, jis ateina į mokyklą, universitetą, o vėliau ir į naują darbą. Ateidamas į naują aplinką žmogus jaučia stresą, baimę, jaučia mažesni pasitikėjimą savimi, bando parodyti save iš gerosios pusės, taip stengdamasis patikti kolektyvui, bei vadovui.

Tačiau reikia nepamiršti ir kitos svarbios pusės, vadovas privalo pasistengti kuo greičiau įtraukti naują komandos narį į įmonės veiklą. Šio proceso metu svarbu įtraukti naują narį į veiklą, paaiškinti, kaip veikia įmonė, kokios tiksliai yra jo pareigos, paaiškinti kokios perspektyvos, bei už ką tiksliai yra atsakingi jo kolegos. Taip pat, verta nepamiršti ir kurį laiką pasidomėti, kaip sekasi naujam darbuotojui, pakonsultuoti rūpimais klausimais. Darbo pradžioje, o ypač bandomojo laikotarpio metu naujas narys privalo turėti jam skirta darbo vietą.

Naujas komandos narys pajaučia didesnį pasitikėjimą savimi, kai žino, kad yra prižiūrimas, žino, kad bet kurio metų gali pasiklausti, pasikonsultuoti su kolegomis ar netgi savo vadovu.

Darbo objektas: naujo komandos nario įtraukimo būdai į įmonės veiklą.

Darbo tikslas: išanalizuoti ir aprašyti naujo komandos nario įtraukimo būdus, bei jo pojūčius.

Darbo hipotezė: Naujo komandos nario įtraukimas yra lengvesnis, kai juo rūpinasi vienas iš komandos narių.

Darbo uždaviniai:

1. Išanalizuoti naujo komandos nario pojūčius įtraukimo į įmonės veiklą metų.

2. Apžvelgti naujo komandos nario įtraukimo būdus.

3. Pateikti išvadas apie naujo komandos nario įtraukimą į įmonės veiklą.

Darbo metodai: mokslinės literatūros analizė; straipsnių aprašančių naujo komandos nario įtraukimo analizė.

Naujų darbuotojų integravimas į įmonės veiklą. (2016 m. Gegužės 30 d.). http://www.mokslobaze.lt/nauju-darbuotoju-integravimas-i-imones-veikla.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 06:06