Naujų informacijos technologijų ir informacinių sistemų naudojimas kelių transporte


Įvadas. 3Naujausios informacinės technologijos transporte. Įvadas. Naujausios informacinės technologijos transporte. Išvados. Literatūra.


Vienas svarbiausių dalykų transportavime tai krovinio, transporto priemonės ir vairuotojo identifikacija bei padėtis. Brūkšniniai kodai ir magnetinės kortelės yra elektroninio identifikavimo technologijos, jau plačiai naudojamos visame pasaulyje. Ypač labai pripažinti buvo kodai, kaip identifikavimo ir krovinių judėjimo stebėjimo priemonė. Pavyzdžiui, kiekvieną kartą, kai Federal Express, UPS ar DHL darbuotojas gauna ar perduoda siuntinį arba skubų laišką, informacija apie tai yra skanuojama ir perduodama į pagrindinį išsiuntimo centrą, kad visada būtų žinoma tolesnė eiga ir paskutinė operacijos vieta.

Identifikuoti konteinerius ir vilkikų priekabas uostuose, geležinkelio stotyse ir sunkvežimių terminaluose, tokiu būdu išvengiant ,,pamestų” konteinerių ir treilerių bei efektyviai derinant krovimo įrengimų darbą ir krovinius. Pavyzdžiui, krovimo metu sunkiasvoris konteineris, kurio saugiam transportavimui reikia specialios puspriekabės, gali būti identifikuojamas ir greitai pritaikomas tinkamai puspriekabei, kad krovinys galėtų būti legaliai vežamas, neviršijant leidžiamų ašinių apkrovų.

Sukurta įmonėms bei privatiems asmenims tam, kad stebėti transporto priemones visame pasaulyje iš savo kompiuterio ar išmaniojo telefono. WebFleet siūlo geriausius transporto valdymo sprendimus ir išsamias ataskaitas, kurios pagelbės analizuoti maršrutus, kontroliuoti kuro užpylimus ir suvartojimą ar optimizuoti maršrutus. kontrolės sistema suteikia galimybę realiu laiku matyti savo transporto priemonių buvimo vietą ir būseną, atkurti maršrutus ir analizuoti reisus iš bet kurios pasaulio vietos.

Transporto priemonės būsena realiu laiku (Ekrane matysite pastoviai atnaujinamą informaciją apie visų savo automobilių būseną, t.y. realiu laiku matysite transporto priemonių būsenas - kokie automobiliai stovi , juda ir kas dabartinis vairuotojas.)

Automobilių parko stebėjimas ir valdymas (Reali transporto priemonių buvimo vieta ir būsena detaliame žemėlapyje ar palydovinėje nuotraukoje. taip pat galite peržiūrėti maršrutų ištorijas ataskaitose, kai kelionė jau baigta, taip patikrindami ar  nebuvo nukrypta nuo nustatytų maršrutų.)

Judėjimo ataskaitos ( Nurodo vietas iš kurios transporto priemonė pajudėjo ir kurioje sustojo, bei kiek laiko praleido sustojęs. Šios ataskaitos pagalba patikrinsite kur ir kada atvyko ir kaip ilgai automobilis praleido kiekvienoje vietoje. Į judėjimo ataskaitą taip pat įtraukiami Geo-objektai, kurie išskiria atvykimus ir išvykimus Jums svarbiuose objektuose.)

Vartotojų valdymas (Programa leis sukurti ir valdyti neribotą kiekį prisijungimų savo darbuotojams ar klientams, galimybė sukurti prisijungimo prie sistemos vardą ir slaptažodį, bei nustatyti kokius automobilius ir kokias ataskaitas jie galės matyti.)

Objektų valdymas (Transporto valdymo sistema suteikia vartotojams galimybę įvesti ir išsaugoti neribotą kiekį reikalingų objektų, apibrėžiamos teritorijos spindulys gali būti nuo 25 m. iki 5000 m. arba bet koks daugiakampis.

Surasti adresą ir artimiausio objekto funkcija ( Ši funkcija leis rasti reikiamą adresą ir nustatyti transporto priemonę arčiausiai jo.)

Kontrolė per mobiliuosius įrenginius (Prieiga prie WebFleet sistemos iš mobiliųjų įrenginių (planšetinių kompiuterių ar išmaniųjų telefonų) 

  • Microsoft Word 65 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (2732 žodžiai)
  • Kolegija
  • Roberta
  • Naujų informacijos technologijų ir informacinių sistemų naudojimas kelių transporte
    10 - 1 balsai (-ų)
Naujų informacijos technologijų ir informacinių sistemų naudojimas kelių transporte. (2017 m. Balandžio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/nauju-informacijos-technologiju-ir-informaciniu-sistemu-naudojimas-keliu-transporte.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 04 d. 09:50
×
112 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo