Naujų informacijos technologijų ir informacinių sistemų naudojimasis kelių transporte


Įvadas. Naujausios informacinės technologijos transporte. Informacinės technologijos taikomos logistikoje. Slim4 programinė įranga. Esamos eismo sąlygos. Programinės įrangos taikomos transportavime pavyzdžiai. Išvados. Literatūra.

Transporto kontrolė viena iš logistikos šakų, kurioje taip pat efektyviems rezultatams pasiekti naudojamos informacinės technologijos teikiačios informaciją apie gabenamo krovinio padėtį bei pranešančios įvykus nenumatytiems atvejams. Taigi tinkamas IT ir logistikos suderinimas yra vienas iš pagrindinių veiksnių, garantuojančių sėkmingą logistikos grandinės veiklą.

Efektyviam atsargų valdymui taip pat diegiamos specializuotos programinės įrangos, kurios naudojamos šalia jau įmonėje esančių programinių paketų. Viena iš lanksčiausių yra Slim4. Slim4 yra pridėtinė programa, veikianti nepriklausomai nuo esamos IT platformos ar bet kokios jau veikiančios programos.

Atsargų valdymo procesas su Slim4. Slim4 programinė įranga yra diegiama jau prie įmonėje esančios verslo valdymo sistemos. Turėdama pradinius duomenis ši programa juos analizuoja ir atlieka paklausos prognozę. Žinant prognozuojamą atsargų paklausą, jos yra optimizuojamos. Tada atliekamas modeliavimas, kurio metu sukuriami užsakymai, jie yra optimizuojami ir pateikiami vartotojui. Vartotojas juos peržiūri ir arba priima arba ne.

Slim4 nauda. Naudojant šia programinę įrangą galima:

20-30 % sumažinti atsargas;

Informacijos sistemos, padedančios parengti ir priimti operatyvinius ir strateginius logistikos sprendimus, atlieka dvi funkcijas: padeda atspindėti ir suplanuoti specifines logistikos problemas bei padeda įvaldyti vadybos techniką logistikos užduotims atlikti.

Apibendrinant galima pasakyti, kad IT technologijų taikymas palengvina bei daro efektyvesnę veiklą ir leidžia pasiekti geresnių rezultatų. Bei laikui bėgant tampa vis plačiau naudojamos.

  • Microsoft Word 120 KB
  • 2015 m.
  • 18 puslapių (2637 žodžiai)
  • Mokykla
  • Akvile
  • Naujų informacijos technologijų ir informacinių sistemų naudojimasis kelių transporte
    9 - 2 balsai (-ų)
Naujų informacijos technologijų ir informacinių sistemų naudojimasis kelių transporte. (2015 m. Kovo 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/nauju-informacijos-technologiju-ir-informaciniu-sistemu-naudojimasis-keliu-transporte.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 25 d. 00:39
×
144 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo