Navigacija GPS referatas


Įvadas. Literatūros ir tyrimo apžvalga. Apie tyrimą. Tyrimo Atlikimas. Objektų (Navigacijų) apžvalga. TomTom GO 1000 Europe. Garmin nuvi 3490LMT. Becker Ready. Ihex 3443 FM Europe. Mediatek 050G. Lark FreeBird 43. Powermax pnd. Navigacija Manta GPS. Easy Rider. Tyrimo aprašymas. Išvados. Literatūros sarašas.


Jau seniai ne naujiena, kad keliaujant ir norit rasti vieta ar tam tikra objekta betkurioje žemės vietoje nebutina turėti naujausia žemėlapį. Nereikai keliaujant sustoti ir klausti žmonių kokiu keliu vykti. Jau ganėtinai seniai yra sukurti GPS imtuvai. Šie imtuvau sugauna siunčiamus signalus jau nuo 1994 metų. Šie 24 palidovai ledžia jums orentuotis kur jūs esate ir kur jums reikia nuvykti.

Šiandien naujuose automobiliuose ar sunkvežimiuose jau yra integruojamos GPS navigacijos. Bet ka daryti jai jūsų automobilis yra senesnis ? Reikia isigyti navigacini prietaisa. Taip pat ilgūjų reisų vairuotojai naudoja navigacinius prietaisus nes jiems šis prietaisas yra labai svarbus kelyje. Tikriausei ir paprastam keliautojui papraščiau yra naudotis navigaciniu prietaisu nei isitraukti didžiuli popierini žemėlapi ir stenktis išsiaiškinti kur jūs ir kur jums reikia nuvykti.

Norint kuo geriau atlikti tyrima siekiama pasirinkti patį patogiausia ir patį lengviausia būdą atsakymui gauti. Todėl tyrimas yra atliekamas naudojantis daugekriterinės analizės būdu. Visi skaičiavimai atlikti EXCEL programa. Šis būdas buvo pasirinktas, nes šiam tyrimui tai būtu pats papraščiausias paieškos pasirinkimo variantas.

GPS navigacijos prietaisas yra bet koks prietaisas, kuris gauna Global Positioning System (GPS) signalus, siekiant nustatyti įrenginio buvimo vietą Žemėje tikslą. GPS įrenginiai turi platumos ir ilgumos informaciją, o kai kurie taip pat gali apskaičiuoti aukštį virš jūros lygio, nors tai nėra laikoma pakankamai tiksliai ar pastoviai prieinama pakankamai (dėl signalo blokavimo ir kitų veiksnių galimybe) remtis tik bandomojo orlaivių. GPS prietaisai yra naudojami karinėms, aviacijos, jūrų ir vartojimo produktų programas.

GPS įrenginiai taip pat gali turėti papildomų galimybių, tokių kaip:žemėlapiai, įskaitant gatvių žemėlapiai, rodomas žmogaus skaitomu formatu per tekstą arba grafiniu formatuturn-by-turn navigacijos nurodymus, atsakingą už transporto priemonę ar laivą žmogaus per tekstą ar kalboskryptys šeriami tiesiogiai autonominė transporto priemonės, pavyzdžiui, robotų zondoeismo spūsčių žemėlapiai (vaizdavo arba įsigijimo ar nekilnojamojo laiko duomenis) ir rasti alternatyvių krypčių,informacija apie netoliese patogumais, pavyzdžiui, restoranų, degalinių, turistų lankomas vietas, ir tt.

Kitaip tariant, visi GPS įrenginiai gali atsakyti į klausimą "Kur aš?", Ir taip pat gali atsakyti:kurių keliai arba keliai yra man dabar?kurių keliai arba keliai turėčiau imtis, kad patekti į mano norimą vietą?jei kai kurie keliai paprastai yra užimtas šiuo metu arba esate užsiėmęs dabar, kas būtų geresnis būdas imtis?kur galima rasti maisto, kuro ar kitus poreikius netoliese?trumpiausias kelias tarp dviejų vietų

Gamintojai yra:NAVMAN produktai, TomTom produktai,GARMIN produktai, MIO produktai, NAVIGON produktai, Magellan Navigation vartojimo produktai ir Teletaipo produktai.

  • Microsoft Word 510 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (2662 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gabrielius
  • Navigacija GPS referatas
    10 - 10 balsai (-ų)
Navigacija GPS referatas. (2016 m. Kovo 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/navigacija-gps-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 11:19
×