Navigaciniai GPNS prietaisai skaidrės


Navigaciniai GPNS prietaisai. Navigacinės sistemos sandara. Kosminis segmentas. Valdymo segmentas. Vartotojo segmentas. Navigacijos rūšys. Automobilinė navigacija. Motociklo navigacija. Vandens navigacija. Perkeliama navigacija. Tmc – gpns navigacijos eismo pranešimų imtuvas. Panaudojimas geodezijoje. Išvados. Literatūra.

Šią sistemą sudaro: Dirbtinių Žemės palydovų plejada (kosminis segmentas); Antžeminių sekimo ir valdymo stočių tinklas (valdymo segmentas); GPS imtuvas (vartotojo segmentas).

Automobilinė navigacija; 2.Motociklo navigacija; 3.Vandens navigacija; 4.Perkeliama navigacija.

GPNS navigacija – tai nėra dideli įrenginiai. Navigacinė sistema sudaryta iš kosminio segmento, valdymo segmento ir vartotojo segmento. GPNS yra tiksli ir populiari visame pasaulyje, yra nuolat taisoma, sėkmingai naudojama įvairiose srityse, veikia bet kokiu oru. Yra kelių rūšių GPNS navigacija: automobilinė, motociklo, vandens ir perkeliama. GPNS puikiai naudojamas statyboje, atliekant žemės darbus, vykdant kelių statybos darbus, civilinėje statyboje, tiesiant komunikacijas, statant kanalus, reljefo formavimo ir sodinimo darbuose, geležinkelių statyboje, įrengiant sporto aikšteles ir sandėliavimo patalpas.

  • MS PowerPoint 2637 KB
  • 2016 m.
  • 16 puslapių (365 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ernesta
  • Navigaciniai GPNS prietaisai skaidrės
    10 - 4 balsai (-ų)
Navigaciniai GPNS prietaisai skaidrės. (2014 m. Spalio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/navigaciniai-gpns-prietaisai-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 06 d. 05:24
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo