Navstar ir Glonass gps sistemų panašumai ir trūkumai


Įvadas. Navstar palydovinė sistema. Glonass. Glonass ir navstar panašumai. Navstar ir glonass trūkumai. Išvados. Literatūros sąrašas.

Tikslas: palyginti GLONASS ir NAVSTAR sistemas kokie jų panašumai ir trūkumai

NAVSTAR GPS sistema buvo sukūrta Jungtinių Valstijų Gynybos departamento pastangomis. NAVSTAR GPS kosminiė radijo pozicionavimo sistema formaliai sudaryta iš 24-palydovų, kurie teikia navigacijos ir laiko nustatymo informaciją kariniams ir civilininiams naudotojams visame pasaulyje. Be palydovų sistema susideda iš pasaulinės palydovinės kontrolės tinklu ir GPS imtuvų vienetų kurie priima palydovo signalus ir paverčia juos į padėties informacija. Iš pradžių įsivaizduota kaip pradinė karinė sistema, GPS buvo išrasta tam, kad turėtų įvairių civilinių programų pasirinkimą daugelis iš jų niekada neatitiko sumanytų originalų sistemos lūkeščių.

Iki 2000 civilių naudotojų gerokai daugiau negu karinių vartotojų , ir kryptisaugo augo iš metų į metus.Labai panaši Rusijos GLONASS sistema naudojo panašius dažnių ir atskirus imtuvai galėjo būti pagaminta suvaldyti signalus iš abiejų palydovų. Susirūpinimas dėl JAV kontrolės sistemos, kuri tampa pagrindine civilinių ir karinių naudotojų sistema visame pasaulyje paskatino Europą pradėti kurti savo nepriklausomą sistemos pavadinimu "Galileo" pradėta kurti 2002 m.

GPS yra valdoma tarpžinybinės GPS Vykdomosios valdybos. JAV karinės oro pajėgos yra paskirtos kaip vykdomoji tarnyba sistemos valdymui.Sistema valdoma ir kontroliuojama „50th Space Wing's“ oro pajėgų kosmoso komandos, antroji kosmoso operacijų eskadrilė „Schriever“ oro pajėgų bazė Kolorade.Erdvės ir raketinių sistemų centrai NAVSTAR GPS Bendrosios programos biuras, Los Andželo oro pajėgų bazė, Kalifornija, yra DoD agentūra pasiekiama GPS palydovų, antžeminės sistemos ir karinių vartotojų įstaigų.

  • Geodezija Referatas
  • Microsoft Word 2015 KB
  • 2014 m.
  • 10 puslapių (1415 žodžiai)
  • Madcooler
  • Navstar ir Glonass gps sistemų panašumai ir trūkumai
    10 - 3 balsai (-ų)
Navstar ir Glonass gps sistemų panašumai ir trūkumai. (2014 m. Kovo 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/navstar-ir-glonass-gps-sistemu-panasumai-ir-trukumai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 02:50
×