NBP rinkodaros komunikacijos planas: priemonė dalyvavimas parodose testuojama


NBP rinkodaros komunikacijos planas priemonė dalyvavimas parodose testuojama. Naujo produkto rinkodaros komunikacijos strategijos plano sudarymo teoriniai aspektai naujo produkto rinkodaros komunikacijos ir jos plano sąvoka. Plastiko problema pasaulyje. Rinkodaros komunikacijos strategijos integraciniai sprendimai nbp pavyzdžiu. NBP pristatymas 4P kontekste Produktas. Gaminimo tradicijos neturi kilmė kinija rinkinys nėra galiojimo laikas nėra garantija nėra. Tyrimo metodika dėl reklamos turinio ir priemonių parinkimo NBP testuojama dalyvavimas parodose su kitomis. Tyrimo rezultatai dėl reklamos turinio ir priemonių parinkimo NBP testuojama dalyvavimas parodose su kitomis. Klausimas Kokios spalvos vienkatiniai šiaudeliai jums gražiausi. įrašykite. Rinkodaros komunikacijos strategijos plano struktūros adaptavimas nbp pavyzdžiu. Rinkodaros komunikacijos plano sudarymas. Segmentavimo tipai Demografinis Geografinis Psichografinis.


Tyrimo tikslas: parengti ekologiškų šiaudelių įvedimo į rinką planą, atsižvelgiant į parodos atliekamas funkcijas

Komunikacijos procesas kuriamas ir valdomas pasitelkus penkias pagrindines komunikavimo veiksmų rūšis:

Ankščiau kaip buvo minėta, kad yra alternatyva plastikui, tai bio plastikas, kuris yra visiškai nekenksmingas aplinkai. Šis produktas yra gaminamas iš inulino, kuris yra išgaunamas tiktais iš šakniavaisių ir vandens augalų, todėl yra 100% ekologiškas. Ši medžiaga yra naudojama spausdinant 3D spausdintuvu. Ji yra išgaunama iš augalinių aliejų ir yra lanksti, patvari, ir temperatūrai atspari. Ji yra išgaunama smulkių miltelių pavidalu.

Įdomus faktas: Bioplastiką galima pasigaminti pačiam iš ţelatinos, glicerolio ir vandens. Pridėjus kvapų ir dažų galima pasigaminti spalvotą ir kvepiantį bioplastiką.

Dalyvaujant parodose, tai puiki galimybė lengviau įsiūlyti vartotojui savo prekę. Tiesiogiai bendraujant su vartotojais ar potencialiais partneriais yra didesnė tikimybė, kad vartotojas norės ją įsigyti. Pastačius stendą, įvairias reklamas, lankstinukus puiki galimybė supažindinti žmones su taršos problema, pateikti pasiūlymų kaip prieš šią problemą galima kovoti bei žinoma papasakoti ir apie savo siūlomą prekę – ekologiškus šiaudelius. Kadangi tai nauja Lietuvoje, todėl tokia reklama turėtų pritraukti nemažai smalsuolių, kuriems rūpi aplinka, kurioje gyvena. O gal būt tiesiog žmonių, kuriems įdomios naujovės. Mūsų šiaudeliai bus trijų rūšių, todėl tai sudomins ne tik suaugusiuosius, bet ir vaikus, kuriems bus įdomu išbandyti mūsų siūlomus ekologiškus šiaudelius. Parodose pliusas ir tai, kad produktą galima išbandyti, įsitikinti, kad jis nieko nesiskiria nuo paprasto plastikinio šiaudelio, tik šis – ekologiškas šiaudelis, ne tik pramogai, bet taip pat prisideda ir prie gamtos išsaugojimo.

Ši paroda nėra tokia viena, jų Lietuvoje vyskta tikrai nemžai, skirtų būtent ekologiškai gyvensenai, todėl tai yra puiki galimybė parodyti bei parduoti savo produktą.

Konsistencija: bioplastikas yra gaminamas iš augalinių žaliavų, jo gamyboje yra

naudojama biomasė, kuri yra gaunama iš kukurūzų, cukranendrių ir celiuliozės;

Kokybė : aplinkai nekenksmingas produktas yra bioplastikas. Iš bioplastiko gaminami produktai yra ženklinami šiuo ženklu:

Ekologiški, bioplastikiniai vienkartiniai šiaudeliai yra exportuojami, oro transportu, iš Kinijos į Kaune įsikūrusią saugojimo vietą. Prekės atvykimo laikas, nuo užsakymo: 3 – 7d. Iš ten šiaudeliai pervežami į parduotuves, prekybos centrus, valgymo įstaigas. Vartotojai šiaudelius įsigyti gali parduotuvėse.

Šiaudelių dežės kaina (dežėje yra 20 pakuočių po 50 šiaudelių, viso 1000vnt.) kainuoja 50e. Ši kaina yra orentuota į įmones, prekiaujančias mūsų produktais, arba įmones, naudojančioms mūsų produktą savoms reikmėms.

Įmonėms, perkančioms iš mūsų šiaudelius, yra galimybė pasinaudoti nuolaida. Perkant ne mažiau nei 10 dėžių, bus taikoma 10% nuolaida, vienos dežės kaina bus 45e, užsakymo kaina nuo 450e. Perkant nuo 20 dėžių, bus taikoma 20% nuolaida, dežės kaina bus 40e, užsakymo kaina nuo 800e.

  • Microsoft Word 792 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (3628 žodžiai)
  • Universitetas
  • Andrej
  • NBP rinkodaros komunikacijos planas: priemonė dalyvavimas parodose testuojama
    10 - 1 balsai (-ų)
NBP rinkodaros komunikacijos planas: priemonė dalyvavimas parodose testuojama. (2019 m. Birželio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/nbp-rinkodaros-komunikacijos-planas-priemone-dalyvavimas-parodose-testuojama.html Peržiūrėta 2019 m. Rugpjūčio 18 d. 03:41
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema