Ne maisto prekės


Įvadas. Palyginkite polietileno asortimentines rūšis, jų panaudojimas. Polietileno savybės. Dažų vartojamosios savybės ir kokybės rodikliai. Lateksiniai dažai. Alkidiniai dažai. Matiniai dažai. Šilko blizgesio dažai. Pusiau blizgūs dažai. Blizgūs dažai. Suknelių ženklinimo rekvizitai. Drabužių dydžių sistemos. Drabužių dydžių sistemos. Moteriškų drabužių dydžių lentelė. Standartiniai amerikietiškieji moteriški dydžiai. Liemenėlių dydžiai. Vyriškų drabužių dydžių lentelė. Standartiniai amerikietiškieji vyriški dydžiai. Vyriškų marškinių dydžiai. Klasikinių marškinių dydžiai. Marškinėlių dydžiai. Tarptautiniai vyriškų kostiumų, paltų ir megztinių dydžiai. Tarptautiniai vyriškų klasikinių marškinių dydžiai. Švarkų ir striukių dydžiai. Kelnių dydžiai. Kūdikių drabužių dydžiai. Vaikiškų drabužių dydžiai. Tarptautiniai vaikiškų drabužių dydžiai. Literatūra ir kiti šaltiniai.

Įsigalint rinkodaros ideologijai, metodams ir priemonėms, vartotojų poreikiai vis labiau išaukštinami ir išryškinami, o tai verčia nuolat ir sparčiai tobulinti ir plėtoti gamybos technologijas, kurios pajėgtų sukurti racionalius ir emocionalius vartotojų poreikius tenkinančių prekių.

Labai svarbus dalykas kiekvienam gamintojui yra – prekių kokybė. Ne maisto prekių kokybės reikalavimus siūloma grupuoti į socialinės paskirties, funkcinių, ergonominių, eksploatacinio patikimumo, estetinių, ekologinių, ekonomiškumo ir saugaus vartojimo reikalavimų grupes.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 66 KB
  • 2014 m.
  • 16 puslapių (2969 žodžiai)
  • Kolegija
  • Renata
  • Ne maisto prekės
    10 - 3 balsai (-ų)
Ne maisto prekės. (2014 m. Vasario 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/ne-maisto-prekes.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 00:28
×