Ne pelno organizacijų pajamos ir jų didinimo galimybės


Ne pelno organizacijos. Pelno didinimo galimybes. Pajamu apskaita viesoji istaiga kursinis darbas. Pelningumo didinimo kursiniai darbai. Ne pelno organizaciju pelno mokestis. Nepelno organizaciju mokesciai. Ne pelno organizacijos referatai. Nepelno organizaciju samprata. Ne pelno organizacijų samprata. Amazoniu sala kursinis.

Įvadas. Ne pelno organizacijos samprata. Įregistravimas. Ne pelno sektoriaus subjektus reglamentuosiantys įstatymai. Všį “amazonių sala” pristatymas. Všį “amazonių sala” analizė. Rinka. Bendra aplinkos analizė. Rinkos ir vidinės aplinkos analizė. Valdymo personalas ir darbuotojai. Pajamų formavimo įvertinimas. Veiklos apžvalga. Pajamų dinamika. Pajamų didinimo galimybės. Marketingo galimybių įvertinimas. Išvados. Literatūra. Darbe pristatomas paslaugų įmonės všį “amazonių sala” veiklos įvertinimas, apibendrinama konkurentų, tiekiančių panašias paslaugas, patirtis, kuri lyginama su šioje srityje jaunos įmonės situacija.

Darbe pristatomas paslaugų įmonės všį amazonių sala veiklos įvertinimas, apibendrinama konkurentų, tiekiančių panašias paslaugas, patirtis, kuri lyginama su šioje srityje jaunos įmonės situacija.

Všį amazonių sala užsiima fizinės gerovės užtikrinimo veikla, reklama bei kita įvairia sportine veikla.

Pirmojoje darbo dalyje pateikiama teorinė medžiaga, kur didelis dėmesys skiriamas ne pelno organzacijų veiklą reguliuojantiems įstatymams bei apžvelgiamos tokių įmonių kūrimosi perspektyvos Lietuvoje.

Antrojoje darbo dalyje apžvelgiama všį amazonių sala veikla, pateikiamas šios veiklos finansinis įvertinimas ir konkretūs skaičiai, apibūdinantys dabartinę įmonės situaciją rinkoje. Pareiškimą įregistruoti viešąją įstaigą. Pareiškime būtina nurodyti steigėjų vardnegyvenamųjų patalpų savininko pažymą apie patalpų suteikimą viešosios įstaigos komercinei ir ūkinei veiklai, nurodant adresą ir kuriam laikui jos suteikiamos.

Registruojant įmonę gyvenamuosiuose namuose, priklausančiuose savivaldybei, įmonėms, įstaigoms, organizacijoms, kooperatyvams ir bendrijoms, pažymą, patvirtinančią, kad butas (namas) priklauso registravimo dokumentuose nurodytam savininkui ir kad jis suteikia patalpas įmonės veiklai.

Patalpų savininkai - juridiniai asmenys išduoda laisvos formos pažymą apie patalpų suteikimą komercinei ir ūkinei veiklai su administracijos vadovo parašu ir antspaudu.

Patalpų savininkai - fiziniai asmenys, suteikiantys patalpas asmenims, kurie nėra patalpų (buto) savininkai, surašo laisvos formos pažymą, patvirtintą notaro.

Patalpų savininkui, pačiam steigiančiam įmonę, pažymos apie patalpų suteikimą komercinei ir ūkinei veiklai nereikia, tačiau būtina pateikti dokumentus, patvirtinančius jo nuosavybės teises į šias patalpas.

Viešosios įstaigos vardo liudijimo pažymėjimą (valstybinis patentų biurpasistūmėjo reikalai tobulinant, svarstant, bei aprobuojant parengtus ne pelno sektoriaus subjektų įstatymų projektus, apie kuriuos kalbėjome i forumo metu. Šiandien tada minėti asociacijų įstatymo projektas, labdaros ir paramos fondų įstatymo projektas, viešųjų įstaigų įstatymo projektas, jau svarstomi seime. Turime vilties, kad dar šiais metais šie projektai bus priimti ir taps įstatymais. Drauge noriu informuoti, kad kartu su minėtais įstatymais taip pat paruošti susieti su mūsų nagrinėjamu objektu biudžetinių organizacijų įstatymo ir įstatymo dėl ne pelno organizacijų ir įmonių reorganizavimo projektai.

  • Microsoft Word 34 KB
  • 2012 m.
  • 25 puslapiai (3984 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ne pelno organizacijų pajamos ir jų didinimo galimybės
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Ne pelno organizacijų pajamos ir jų didinimo galimybės. (2011 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/ne-pelno-organizaciju-pajamos-ir-ju-didinimo-galimybes.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 20 d. 06:04
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo