Ne vien duona žmogus gyvas


Ne vien duona. žmogus gyvas. Pamokos tikslas. Padėti mokiniams suvokti svarbiausius biologinius ir dvasinius žmogaus poreikius. Uždaviniai. Apibūdinti žmogaus gyvybei palaikyti būtiniausius biologinius poreikius maistą, orą. Kokie žmogaus biologiniai Poreikiai ? Maistas – svarbiausias energijos šaltinis. Oras – dujų mišinys sudarantis Žemės atmosferą. Vanduo – labiausiai paplitęs Žemėje junginys. Vanduo sudaro 60-70proc. suaugusio žmogaus kūno masės. Šiltas ir saugus būstas. Šiltas ir patogus rūbas. Ko dar reikia žmogui ? Mylėti. Būti mylimam. Pažinti ir kurti. Grožėtis ir. Džiaugtis. Bendrauti ir. Siekti gyvenimo tikslo. Algimantas Baltakis. “Ar daug žmogui reikia?”. Gyvenimu skųstis tikrai. Studija - Vaikystė. Juk kiekvienas mūsų žino, tą brangų žodį mama. Gamta. Pamokos apibendrinimas. Kad žmogus būtų sveikas jam reikia Maisto.

Apibūdinti žmogaus gyvybei palaikyti būtiniausius biologinius poreikius: maistą, orą, vandenį, šiltą būstą ir rūbus. Suvokti, kad be biologinių poreikių žmogui taip pat būtini ir dvasiniai: meilė, bendravimas, pasaulio pažinimas, kūryba ir kt.

Kad žmogus būtų sveikas jam reikia: Maisto, oro, vandens, šilto būsto ir rūbų. 2. Kad žmogus būtų linksmas ir laimingas, jam reikia: meilės, bendravimo, grožio, pažinimo.

  • MS PowerPoint 264 KB
  • 2016 m.
  • 24 puslapiai (354 žodžiai)
  • Mokykla
  • Rita
  • Ne vien duona žmogus gyvas
    10 - 5 balsai (-ų)
Ne vien duona žmogus gyvas. (2015 m. Balandžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/ne-vien-duona-zmogus-gyvas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 25 d. 09:02
×
144 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo