Nebankinių finansinių institucijų veikla


Finansų rinkų klasifikacija. Finansu rinku ir instituciju veikla referato temos. Visas nebankinis finansinis tarpininkavimas. Finansinio tarpininkavimo esme ir rezultatai. Finansinio tarpininkavimo esmė. Finansu rinku ypatybes. Finansiniu instituciju ypatybes. Finansinis tarpininkavimas ir jo rezultatai. Finansinio tarpininkavimo ypatumai. Grazinimo terminu transformavimas.

Finansų sistema, jos funkcijos ir vaidmuo. Finansų sistemos samprata. Kaupimo funkcija. Vertės išsaugojimo funkcija. Kreditavimo funkcija. Rizikos funkcija. Reguliavimo funkcija. Finansų sistemos produktai ir pavojai. Finansų institucijos kaip įmonės. Finansų sistema, jos funkcijos ir vaidmuo. Finansinio tarpininkavimo esmė ir rezultatai. Institucinio finansinio tarpininkavimo rezultatai. Grąžinimo terminų transformavimas. Finansų rinkos ir jų ypatybės. Finansų rinkų klasifikacija. Finansų rinkos ir jų ypatybės. Rinkų efektyvumo ir tobulumo konsepcijos. Pinigų rinka ir jos ypatybės. Pinigų rinkos samprata ir dalyviai. Pinigų rinkos segmentai. Palūkanų normos pinigų rinkoje. Pinigų rinka ir jos ypatybės. Vyriausybės vertybiniai popieriai. Pinigų rinkos instrumentai. Atpirkimo sutartys. Aktyvų vertinimas. Vertės sampratos. Akcijų vertinimas. Dividendų diskontavimo modeliai. Akcijų rinkos pelningumas. Kapitalo rinkos instrumentai. Kiti instrumentai.

Vertės išsaugojimo funkcija – finansinės priemonės, parduotos pinigų ir kapitalo rinkose, teikia verslui ir individams, kurie pasiruošę taupyti, galimybes išsaugoti santaupų vertę, t.y. perkamąją galią. Turtą galima išsaugoti ir daiktų, pavyzdžiui, automobilių, drabužių ir pan. pavidalu.

  • Ekonomika Konspektas
  • Microsoft Word 56 KB
  • 2012 m.
  • 20 puslapių (6079 žodžiai)
  • Giedra
  • Nebankinių finansinių institucijų veikla
    10 - 3 balsai (-ų)
Nebankinių finansinių institucijų veikla. (2012 m. Gruodžio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/nebankiniu-finansiniu-instituciju-veikla.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 00:32
×