Nec electronics kursinis


Optoizoliatorius. Nec kompanija.

Įvadas. Analitinė dalis. Ekonominiai rodikliai. Gaminamų elementų, įtaisų ir technologinių procesų specifika. Gaminių nomenklatūra. Optoizoliatoriai. Firmos naujienos. Literatūra. Įvadas. Analitinė dalis. Ekonominių rodiklių vertinimas. Gaminamų elementų, įtaisų ir technologinių procesų specifika. Gaminių nomenklatūra. Optoizoliatoriai. Firmos naujienos, perspektyvos ir naujausi gaminiai. Literatūra. Išvados. Darbo tikslas. Susipažinti su pirmaujančių pasaulio elektronikos firmų specializacija, gaminama elementine baze, ekonominiais rodikliais ir naujausiais konstruktoriais, technologiniais bei schemotechniniais sprendimais

Bakalauras vadovas.

M. Krolius darbo tikslas. Susipažinti su pirmaujančių pasaulio elektronikos firmų specializacija, gaminama elementine baze, ekonominiais rodikliais ir n šiuometų nec electronics kompanijoje dirba 24000 darbuotojų, apyvarta yra 5,5 milijardai dolerių turi 20000 patentų ir 20 globalių kompanijų visame pasaulyje. Pagrindinės kompanijos veiklos sritys skirstomos į tris kategorijas.

Mikrovaldikliai - 2005m. Buvo pirmaujanti kompanija gaminanti ir parduodanti 32 - 1) skistųjų kristalų televizoriams tvarkykles su intnec electronics korporacija puslaidininkinių prietaisų gamybą, kurimą ir pardavimus europoje pradėjo nuo 1970m. Nuo to laiko nec‘s veikla pamažu išsivystė į pardavimus, gamybą ir r&d (research and development) funkcijas.

šiuo metų kompanija turi 20 padalinių europoje, kurioje dirba apie 4000 darbuotojų. Nec‘s internetų parduodamų ksu investicijomis pačioje organizacijos širdyje nec pasiekė didelių laimėjimų įvairiose srityse, įskaitant it ir puslaidininkinių nec vokietija buvo įkurta ismane netoli miuncheno kaip absoliučiai-priklausantis filialas nec korporacijai 1987 metais. Produktų rinkinys apėmė pačius moderniausius technologijas, periferinius įrenginius, telekomunikacijos produktus ir biometrinės apsaugos sprendimus.

Nec prancūzija įkurta 1988 metais, jį yra kaip antrinė nec europe kompanijos ir nec korporacijos (japonojoje) įmonių grupių filialas. Tai yra pirmaujanti pasaulyje informacijos ir telekomunikacijos technologijų asrityje.

Nec iberica (lt. Pirėnų pusiasalis)- įkurta 1989 metais ir yra 100% priklausanti nec europe kompanijai. Kompanija visalaiką bendradarbiavo per ispanijos pusiasalį ir jos produkcija yra vienai iš lyderių mobilių technologijų ir pirmaujanti telekomunikacijos sistemose.

Nec portugalija- kompanija atsakinga už gamybą ir pardavimus telekomunikacijos srityje. Įkurta 2005 metais lisabonoje ir aveiro miestuose.

Nec italija – įkurta milane ir atsakinga už pardavumus ir rinkodarą komunikacijos ir kompiuterių produktus.

Nec skandinavija- pirmoji šiaurės europoje kompanija atidarytas 1984 metais stokholme, kur pagrindiniai ofisai buvo osle, kopenhagoje ir helsinkyje. Jos produktai: plazminiai ekranai, mobilieji telefonai ir atminties įrenginiai.

Nec uk- įkurta 1973 metais, nec uk teikiainformacija technologiniais klausimais ir sudėtinių produktų srautus, taip pat atsakinga už pardavimų, rinkodaros, instalpirmais fiskaliniais metais jav ekonomika parodė mažėjimo ženklus buitinės technikos rinkoje, kur europos ir azijos ekonomika demonstruoja pastovų augimą.

  • Elektronika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 1270 KB
  • 2012 m.
  • 32 puslapiai (4018 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mindaugas
  • Nec electronics kursinis
    10 - 2 balsai (-ų)
Nec electronics kursinis. (2011 m. Rugpjūčio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/nec-electronics-kursinis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 12:26
×