Nedarbas ir jo ekonominės bei socialinės pasekmės


Nedarbo pasekmes. Socialines nedarbo pasekmes. Nedarbas ir ekonominės bei socialinės jo pasekmės. Su kokiais sunkumais susiduriama nustatant nedarbo lygį šalyje. Ekonomines nedarbo pasekmes. Kokias socialines pasekmes turi nedarbas. Nedarbo ekonominės ir socialinės pasekmės. Sunkumai nustatant nedarbo lygį šalyje. Nedarbo ekonomines pasekmes. Kaip apskaičiuojamas nedarbo lygis.

Kas sudaro darbo jėgą? Apibrėžkite nedarbą. Ką vadiname bedarbiais. Kaip apskaičiuojamas nedarbo lygis? Kuo skiriasi ir kaip tarpusavyje susijję atskiros nedarbo rūšys (tekamasis, struktūrinis, ciklinis ir sezoninis nedarbas). Ką vadiname natūraliu nedarbu? Su kokiais sunkumais susiduriama nustatant nedarbo lygį šalyje. Kokios ekonominės ir socialinės nedarbo pasekmės? Kuo skiriasi aktyvi ir pasyvi darbo rinkos politika.

Naudodamiesi nurodyta literatūra, išankuo skiriasi ir kaip tarpusavyje susijję atskiros nedarbo remiantis lentelės duomenimis, nubrėžkite paklausos ir pasiūlos kreives. Apibūdinkite skaičiais susidariusią pusiausvyros situaciją konservuotos mėsos rinkoje.

Apibūdinkite skaičiais susidariusią situaciją konservuotos mėsos rinkoje, jeigu rinkos kaina būtų lygi lt už vnt. Šią situaciją pavaizduokite grafiškai.

Apibūdinkite skaičiais susidariusią situaciją konservuotos mėsos rinkoje, jeigu rinkos kaina būtų lygi 32 lt už vnt. Šią situaciją pavaizduokite grafiškai.

Vartotojų pajamų augimas padidino mėsos konservų suvartojimą po 15 mln. Vnt. , esant kiekvienam lentelėje nurodytam kainos lygiui. Nustatykite naują kainos pusiausvyrą, apibūdinkite ją skaičiais, pavaizduokite grafiškai.

Paaiškinkite, kaip galėtų paveikti konservuotos mėsos rinką šie vužduotis. Paklausos bei pasiūlos funkcija produktui x yra atitinkamai: q = 80-2p ir q = -4užduotis. Kaip pasikeis produkto x pusiausviros kiekis bei kaina esant

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2011 m.
  • 4 puslapiai (738 žodžiai)
  • Arnoldas
  • Nedarbas ir jo ekonominės bei socialinės pasekmės
    10 - 1 balsai (-ų)
Nedarbas ir jo ekonominės bei socialinės pasekmės. (2011 m. Vasario 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/nedarbas-ir-jo-ekonomines-bei-socialines-pasekmes.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 07 d. 09:58
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo