Neįgalaus asmens situacijos analizė


Situacijos analize socialiniame darbe. Darbas neigaliam asmeniui. Atvejo analize socialiniame darbe. Asmens socialine integracija spera. Neigalaus asmens adaptacija. Asmens socialinė situacija. Situacija apie neigalu asmeni. Neigalaus asmens situacija. Etinės problemos soc darbe. Socialiniu situaciju analize.

Įvadas. Neįgalaus asmens socialinė – psichologinė adaptacija integruojantis visuomenėje. Konkrečios situacijos analizė. Asmeninė patirtis bendraujant su neįgaliu žmogumi. Socialinis darbas su neįgaliais ir ligoniais. Taikomi metodai ir principai. Suteikta pagalba negalę turinčiam asmeniui. Kompensacinė technika, jos efektyvumas. Neįgaliųjų adaptacija. Silpnosios ir stipriosios pusės. Rekomendacijos. Išvados. Literatūra:.

Su šia negalia susidūrę asmenys, iš karto tampa izoliuoti nuo visuomenės ir jiems atsiranda adaptacijos ir integracijos problemų, išsivysto specialiosios edukacinės ir socialinės pagalbos teikimo poreikis.

Tikslas: susipažinti ir išanalizuoti neįgalaus asmens socialinės – psichologinės adaptacijos principus bei integraciją visuomenėje.

Uždaviniai:

1. išanalizuoti neįgalaus asmens socialinę – psichologinę adaptaciją integruojantis visuomenėje;

2. pritaikyti socialinio darbo su neįgaliaisiais metodus bei principus;

3. įvertinti pagalbos efektyvumą.

  • Microsoft Word 31 KB
  • 2012 m.
  • 14 puslapių (3079 žodžiai)
  • Kolegija
  • Kristina
  • Neįgalaus asmens situacijos analizė
    8.7 - 3 balsai (-ų)
Neįgalaus asmens situacijos analizė. (2012 m. Lapkričio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/neigalaus-asmens-situacijos-analize.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 14 d. 18:39
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!