Neįgaliųjų suaugusiųjų ir vaikų fotografijų / vaizdo įrašų naudojimas socialinėse ir / ar komercinėse reklamose


Įvadas. Veiklos (projekto) planas. Ganto diagrama. Swot analizė. Literatūros analizė. Klausimų formavimas. Išvados. Literatūra.


Kiekvienam darbui reikia pasiruošimo, taip ir žmonės kurie dirba multimedijos reklamos arba fotografijų srityje privalu žinoti, ką galima įtraukti į reklamą, o ko neįtraukti. Dauguma žino kur ir kaip galima filmuoti paprastą žmogų, tačiau kaip yra su neįgaliais asmenimis? Ar išvis galima juos filmuoti, kokių leidimų reikia? Galbūt negalima įtraukti į vaizdo medžiagą neįgalaus asmens. Visus šiuos dalykus reikia žinoti, kitaip galima turėtų rūpesčių teismo salėje ir paploninti piniginę. Man kaip būsimam multimedijos srities darbuotojui buvo labai smalsu išnagrinėti šią temą, nes šio dalyko aš nežinojau ir noriu pagilinti savo žinias ateičiai, o galbūt savo ateities darbui.

Darbo tikslas — apibūdinti kas yra neįgalumas ir neįgaliųjų teises į atvaizdą, bei fotografijų/vaizdo įrašų naudojimą socialinėse ir/ar komercinėse reklamose.

Darbo užduotis — pasirinkta tema atlikti savarankišką darbą, jį pristatyti.

Darbo uždaviniai:

Pasirinkti projekto temą;

Parengti projekto veiklos planą;

Nubraižyti Ganto diagramą;

Atlikti SWOT analizę;

Atlikti mokslinės literatūros apžvalgą;

Parengti klausimus, kuriuos naudosiu interviu metu su specialistu;

Atlikti interviu su specialistu.

Norint pradėti šį projektinį savarankišką darbą, visų pirma reikėjo pasirinkti užduoties temą. Pasirinkus temą — „Neįgaliųjų suaugusiųjų ir vaikų fotografijų/vaizdo įrašų naudojimas socialinėse ir/ar komercinėse reklamose“ — reikėjo nusibraižyti pagal duotą dėstytojos užduoties reikalavimus savo veiklos planą, kuriame būtų apibrėžtos daromos veiklos, atsakingi asmenys, reikalingos technologijos bei terminas (žiūrėti į 1 lentelę).

Nusibraižius ir padarius savo veiklos planą, reikėjo sukurti Ganto diagramą pagal dėstytojos reikalavimus, kad būtų galima vizualiai matyti projekto vykdymo tvarkaraštį ir projekto eigą (žiūrėti į 2 lentelę).

  • Sociologija Referatas
  • Microsoft Word 34 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1404 žodžiai)
  • Kolegija
  • Deividas
  • Neįgaliųjų suaugusiųjų ir vaikų fotografijų / vaizdo įrašų naudojimas socialinėse ir / ar komercinėse reklamose
    10 - 3 balsai (-ų)
Neįgaliųjų suaugusiųjų ir vaikų fotografijų / vaizdo įrašų naudojimas socialinėse ir / ar komercinėse reklamose. (2016 m. Gegužės 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/neigaliuju-suaugusiuju-ir-vaiku-fotografiju-vaizdo-irasu-naudojimas-socialinese-ir-ar-komercinese-reklamose.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 11:17
×