Neigiama darbo rinkos Lietuvoje patirtis


Darbo rinka jaunimas magistrinis darbas. Darbo rinka magistrinis darbas. Magistro darbas darbo rinka. Darbo rinka lietuvoje. Darbo rinkos vertinimas lietuvoje.

Šiuo metu lietuvoje ekonominė padėtis nėra stabili. Neefektyvūs mūsų valdžios įstatymai riboja naujų verslo įmonių kūrimąsi, stabdo jų plėtimąsi. Taigi, ir darbo rinka lietuvoje yra ganėtinai ribota. Pagal naujausius statistikos duomenis, jaunimas, ir ne tik jis, vis sunkiau randa darbą. Nepadeda jokie aukštųjų mokyklų ar universitetų diplomai, kuriuos įgyti darosi vis sunkiau.

Darbo rinka Lietuvoje yra tokia siaura, kad dauguma žmonių dirba net ne pagal savo specialybę, o tiesiog dirba darbą pasitaikius pirmajai progai. Tai žlugdo Lietuvos ekonominį įvaizdį kitų europos valstybių atžvilgiu.

Su šia aktualia visuomenės problema esu susidūręs ir aš. Darbo teko ieškoti net porą mėnesių. Padirbėjęs, žinoma ne pagal savo specialybę, teko nusivilti ne tik mažu atlyginimu, bet ir susidurti su nesažiningais Lietuvos verslininkais. Dauguma verslininkų slepia mokesčius, kaip įmanydami apkarpo savo darbuotojų atlyginimus, sukčiauja apeidami šalies įstatymus ir jais reglamentuojamus mokesčius. Taigi, matome, jog valstybė išleisdama netobulus įstatymus, apgauna pati save - visas jų darbas apsigręžia prieš juos ir prieš mus pačius. Dėl šių priežaščių Lietuvos ekonominė padėtis negerėja, nenuostabu, jog ir darbo rinka nesiplėčia.

Taipogi Lietuvoje yra nemažai įsteigtų įmonių, kurios rūpinasi bedarbiais, Už atitinkamą mokestį padeda susirasti darbo.

  • Microsoft Word 3 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (230 žodžiai)
  • Universitetas
  • Neigiama darbo rinkos Lietuvoje patirtis
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Neigiama darbo rinkos Lietuvoje patirtis. (2011 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/neigiama-darbo-rinkos-lietuvoje-patirtis.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 08:09
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo