Nekilnojamojo turto vertinimas praktikos ataskaita


Turto vertės nustatymo pažyma. Bendroji dalis. Vertinimo užsakovas,užduotis ir tikslas. Turto vertintojas. Apžiūrėjimo,vertės nustatymo ir ataskaitos aprašymo datos. Inrformaciniai šaltiniai. Vertinimo ypatybės,metodo parinkimas. Vertintojo atsakomybės ribos. Vertinamo turto aprašymas. Vertinamo turto lokalizacija ir aplinkos aprašymas. Vertinamo turto teisinė charakteristika. Detalus vertinamo turto aprašymas. Turto vertės nustatymas. Nekilnojamojo turto rinkos vertės nustatymas lyginamosios vertės metodu. Išvada dėl turto vertės. Vertinamo turto apžiūrėjimo ir įvertinimo aktas. Priedai.

Vertintoja pareiškė nuomonę ir įvertino turtą.

Vertinimo ypatumai nurodyti ataskaitos tekstinėje dalyje.

Šios išvados yra nepriklausomos ir bešališkos.

Ši ataskaita paruošta Užsakovo prašymu.

Ataskaitos išvados remiasi rinkos analize bei objekto lyginamosios vertės metodu atlikta turto vertinimo analize.

Ši ataskaita yra konfidenciali.

Vertinamas objektas yra Rasytės g ,Šilainiuose,Kauno m.sav. Šilainiai tai vienas iš Kauno mikrorajonų,kuris yra šalia automagistralės Vilnius-Kaunas-Klaipėda. Šilainiai pasižymi geru susisiekimu,išvystyta infrastruktūra. Netoliese mokyklos,darželiai bei prekybos centrai. Šie veiksniai turi teigiamos įtakos vertinamo turto rinkos vertei. Nekilnojamojo turto,esančio Šilainiuose kainos yra panašios į Eiguliuose bei Kalniečiuose esančio nekilnojamojo turto kainas.

Vertinamo buto langai- plastikiniai( penkių kamerų) su stiklo paketais. Kambarių ir koridoriaus sienos padengtos tapetais,virtuves dvi sienos padengtos keraminėmis plytelėmis,kitos dvi padengtos tapetais.Grindys kambariuose ir koridoriuje – ąžuolo parketlenčių,virtuvėje-keraminių plytelių. Bute yra centralizuotas šildymas.

Nustatant buto rinkos vertę,geriausia naudoti lyginamosios vertės (pardavimo kainų palyginimo) metodą. Jis yra vienas iš universaliausių ir plačiausiai taikomų turto vertinimo metodų. Daugelyje literatūros šaltinių šis metodas įvardijamas kaip rinkos metodas.Jo pagrindas yra pakeitimo kitu turtu principas.

  • Microsoft Word 182 KB
  • 2015 m.
  • 11 puslapių (1279 žodžiai)
  • Universitetas
  • Simona
  • Nekilnojamojo turto vertinimas praktikos ataskaita
    10 - 9 balsai (-ų)
Nekilnojamojo turto vertinimas praktikos ataskaita. (2015 m. Vasario 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/nekilnojamojo-turto-vertinimas-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 05:54
×