Nekilnojamojo turto vertinimo teisiniai pagrindai


Nekilnojamojo turto vertinimo teisiniai pagrindai. Nekilnojamojo turto vertinimo tikslas ir teisiniai pagrindai. Terminai ir apibrėžimai. Turto arba verslo vertinimo objektai ir subjektai. Turto arba verslo vertinimo atvejai. Turto arba verslo vertinimo pagrindai. Turto arba verslo vertinimo atlikimas. Turto arba verslo vertinimo ataskaita. Temos seminarui.


Nekilnojamojo turto vertinimo tikslas ir teisiniai pagrindai.

Vertinimo tikslas – daikto vertės nustatymas, taip pat finansinių ataskaitų sudarymui; apmokestinimui; draudimui, nuostolių nustatymui; įkeitimui; nuosavybės teisės perleidimui; kitais tikslais. Tačiau reikia suvokti kas yra daikto vertė? Verčių yra daug, jos nustatomos skirtingiems tikslams ir skirtingais metodais. Vertintojas visada privalo detalizuoti kokia tai vertė Rinkos; Naudojimo; Atkuriamoji; Ar kita Pagrindinis teisės aktas nusakantis turto ir verslo vertės nustatymo principus LR Turto ir verslo pagrindų įstatymas (aktuali redakcija 2013-07-13).

Turtas arba verslas vertinamas: 1) įstatymų ir kitų teisės aktų nustatytais atvejais (privalomas turto arba verslo vertinimas); 2) vidaus reikmėms; 3) kitais atvejais, kai to pageidauja užsakovas. Turto arba verslo vertės nustatymo pagrindas yra nauda, kurią galima gauti turtą arba verslą protingai naudojant, plėtojant arba juo disponuojant.

Turto vertintojų ir turto vertinimo įmonių veiklos priežiūra turto vertintojų garbės teismas turto vertintojų profesinės etikos kodeksas turto vertintojų kvalifikaciniai reikalavimai.

Įvardinkite turto arba verslo vertinimo objektus ir subjektus. Kokiais atvejais vertinamas turtas? Individualus turto vertinimas tai ... Masinis turto vertinimas tai ... Kada pradedama rengti turto vertinimo ataskaita? Kas yra turto kaina? Koks turto ir verslo vertinimo tikslas?

  • MS PowerPoint 1122 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (1212 žodžiai)
  • Universitetas
  • Erika
  • Nekilnojamojo turto vertinimo teisiniai pagrindai
    10 - 2 balsai (-ų)
Nekilnojamojo turto vertinimo teisiniai pagrindai. (2016 m. Gegužės 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/nekilnojamojo-turto-vertinimo-teisiniai-pagrindai.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 19 d. 14:42
×