Nelaimingas atsitikimas įmonėje UAB „Statau tau“


Įvadas. Įmonės aprašymas. Įmonės vidaus tvarkos taisyklės. Sudarytas įmonės UAB „Statau tau” Vilniaus padalinio darbuotojų darbo grafikas. Pateiktas įmonės UAB „Statau tau“ darbo laiko apskaitos žiniaraštis. Darbuotojo pareigybinių nuostatų aprašymas. Asmeninių apsaugos priemonių išdavimo aprašymas. Įmonės darbuotojų instruktavimo tvarkos nustatymas. Patirtas nelaimingas atsitikimas darbe aprašymas. Nukentėjusio paaiškinimas dėl nelaimingo atsitikimo darbo vietoje. Liudininko paaiškinimas dėl nelaimingo atsitikimo darbo vietoje. Pažyma apie traumos sunkumą. Nelaimingo atsitikimo darbe aktas. Išvados. Literatūra.


Įmonės pavadinimas: UAB „Statau tau“ - statybinė organizacija, užsiimanti gyvenamųjų namų statyba, padeda klientams nie tik pastatyti jų svajonių namus, bet ir juos apstatyti – sukuriame svajonių namus. Bendrovė buvo įkūrta 2010 metais ir nuo tada yra pelningai dirbanti įmonė, įgyvendinusi daugybę projektų. Kruopščiai vykdo sudėtingus konstrukcinius sprendimus, visuomet pateikia užsakovui kokybiškus ir išbaigtus darbus. Bendrovė domisi pasaulinėmis statybos darbų tendencijomis ir dalį lėšų skiria naujos technikos bei įrenginių įdiegimui, darbuotojų ir techninio personalo mokymui, savo darbuose ieško efektyvių ir novatoriškų sprendimų naujoms technologijoms įgyvendinti.

Vilniaus padalinio darbuotojų atstovas saugai ir sveikatai įmonėje yra statybos Vilniaus padalino vadovas Darius Ruplauskas

Įmonė UAB „Statau tau“ teikia šias paslaugas EVRK 2 red. veikla:

Darbo sutartis sudaroma, kai darbuotojas ir darbdavys susitaria dėl būtinųjų darbo sąlygų:

8.5.dėl išbandymo laikotarpio, kad įvertintų darbuotojo kompetenciją atliekant pavestą darbą;

11.Ne vėliau kaip prieš darbo pradžią darbuotojui pasirašius darbo sutarčių registracijos žurnale, jam įteikiamas darbo pažymėjimas. Pažymėjimą darbuotojas privalo turėti prie savęs visą buvimo darbo vietoje laiką.

Administracijos darbo laiko pradžia 8.00 val., darbo laiko pabaiga 17.00 val.

29.2.darbuotojas darbo metu yra neblaivus, apsvaigęs nuo narkotinių ar toksinių medžiagų;

29.3.neatvykimas į darbą be svarbių priežasčių visą darbo dieną (pamainą) ir apie tai nepranešus tiesioginiams vadovui;

1.2. Sudarytas įmonės UAB „Statau tau” Vilniaus padalinio darbuotojų darbo grafikas

5.Pavojingi, kenksmingi ir kiti rizikos veiksniai, galintys pasireikšti darbuotojo, atliekant statybos darbus, darbo vietoje yra šie:

13.Darbuotojas privalo saugoti savo ir nekenkti kitų darbuotojų sveikatai, vykdyti darbdavio ar tiesioginio vadovo nurodymus.

2018 m. liepos 30 d. 9 val. 05 min. dirbau pagal padalinio vadovo patvirtintą darbo grafiką. Jo nurodymu vykdžiau man palieptus darbus bute, esančiam Giedraičių g. 60 – 20. Vykdžiau paruošiamuosius darbus sienos dažymui – su šlifavimo aparatu. Šlifavau kambario sienas. Netyčia iškrito šlifuoklis iš rankų ir sužalojo kairės rankos plaštaką. Nelaimingo atsitikimo metu nedėvėjau apsauginių pirštinių, todėl, dėl sužalotos plaštakos dirbt negalėjau. Kreipiausi į padalinio vadovą Darių Ruplauską, kuris iškvietė greitąją pagalbą. Medikams atvykus buvau nugabentas į Vilniaus greitosios pagalbos universitetine ligonine - Priėmimo skyrių, kuriame man buvo suteikta pirmoji medicinos pagalba, išrašytas nedarbingumo pažymėjimas.

2018 m. liepos 30 d. 9 val. 05 min. į mane kreipėsi plataus profikio statybininkas Mantas Tamašiūnas ir pranešė, kad šlifuojant kambario sieną susižalojo kairės rankos plaštaką. Darbuotojui iškviečiau greitąją pagalbą ir suteikiau pirmąją pagalbą - sutvarsčiau žaizdą. Medikams atvykus darbuotojas buvo nugabentas į Vilniaus greitosios pagalbos universitetine ligonine - Priėmimo skyrių, kurioje buvo suteikta pirmoji pagalba ir išduotas nedarbingumo pažymėjimas.

Įmonė UAB „Statau tau“ įsteigta 2010 m. spalio 1 d., turi 205 darbuotojus. Kiekvienas darbuotojas yra supažindinamas su įmonės vidaus tvarkos taisyklėmis ir pareiginiais nuostatais.

  • Microsoft Word 48 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 27 puslapiai (3916 žodžiai)
  • Kolegija
  • Violeta
  • Nelaimingas atsitikimas įmonėje UAB „Statau tau“
    10 - 1 balsai (-ų)
Nelaimingas atsitikimas įmonėje UAB „Statau tau“. (2018 m. Lapkričio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/nelaimingas-atsitikimas-imoneje-uab-statau-tau.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 26 d. 05:40
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo