Nelaimingi atsitikimai darbe pristatymas


Saugos skaidrės. Nelaimingi atsitikimai darbe. Nelaimingas atsitikimas(NA) darbe – įvykis darbe. Profesinės ligos. Profesinė liga – ūmus ar lėtinis darbuotojo sveikatos sutrikimas. Profesinės ligos skirstomos pagal pasireiškimo laiką ir požymius lėtinė profesinė liga – darbuotojo sveikatos sutrikimas. Nelaimingas atsitikimas pakeliui į darbą ar iš darbo – įvykis. Nelaimingi atsitikimai skirstomi I. Pagal nukentėjusiųjų skaičių nelaimingi atsitikimai darbe skirstomi į pavienius nelaimingus atsitikimus darbe. Pagal. Nelaimingo atsitikimo darbe tyrimo metu nustačius. Ištyrus nelaimingą atsitikimą ir nustačius jo ryšį su darbu. N-1 formos aktas. Vykstant į darbą ar iš darbo įmonės ar jos samdomu transportu. Veiksmai įvykus na. Ką pirmiausia turi daryti šalia buvęs žmogus. Ką turi daryti darbdavys ? Įsitikinti, ar tinkamai suteikta medicininė pagalba. Nelaimigų atsitikimų tyrimas. Lengvus nelaimingus atsitikimus per 7 darbo dienas tiria įmonės vadovo įsakymu patvirtinta dvišalė komisija. Nelaimingų atsitikimų tyrimas. Sunkius ir mirtinus nelaimingus atsitikimus darbe per 20 darbo dienų tiria trišalė komisija. Nelaimingą atsitikimą darbe, dėl kurio mirė 3 ir daugiau asmenų. Tiriant nelaimingą atsitikimą. Įvertinti nukentėjusiojo ir kitų su tiriamu įvykiu susijusių asmenų profesinį parengimą darbui. Apžiūrėti, ar įvykio vietoje įrengtos kolektyvinės apsaugos priemonės. Nustatyti nelaimingą atsitikimą darbe sukėlusį pavojingą ar kenksmingą veiksnį (veiksnius) ir jo šaltinį. Baigus tyrimą surašomas. Įmonėje įvykę incidentai. Įmonėje lengvų nelaimingų atsitikimų darbe aktai ir tyrimo medžiaga saugomi 45 metus.


Ką pirmiausia turi daryti šalia buvęs žmogus ? (bendradarbis, liudininkas, kolega...): Nutraukti žalojantį faktorių; Suteikti pirm.medicininę pagalbą; Organizuoti tolimesnę (jei reikia) pagalbą; Informuoti darbdavį; Palikti įvykio vietą nepakeistą, jei nekyla pavojus aplinkiniams.

  • Sauga Skaidrės
  • 2014 m.
  • Ieva
  • 25 puslapiai (1109 žodžiai)
  • Saugos skaidrės
  • MS PowerPoint 18 KB
  • Nelaimingi atsitikimai darbe pristatymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Nelaimingi atsitikimai darbe pristatymas. (2014 m. Gegužės 27 d.). http://www.mokslobaze.lt/nelaimingi-atsitikimai-darbe-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 23 d. 19:59