Nelaimingi atsitikimai konspektas


Įvykis darbe. Nelaimingas atsitikimas darbe. Nelaimingas atsitikimas pakeliui į darbą ar iš. NA pagal pasekmes – lengvi , sunkūs , mirtini. Lengvas nelaimingas atsitikimas. Sunkus nelaimingas atsitikimas. Sveikatos pakenkimo nustatymas. Mirtinas nelaimingas atsitikimas darbe. NA pagal nukentėjusiųjų skaičių – pavieniai , arba grupiniai. Įvykių tyrimas. Nelaimingų atsitikimų darbe tyrimo ir apskaitos nuostatai nustato. Pranešimas apie NA. Darbdavys apie sunkius ir mirtinus NA nedelsdamas praneša. Darbdavys nedelsdamas privalo pranešti apie įvykius darbe , kai darbuotojas patiria žalą sveikatai dėl. Asmens sveikatos priežiūros įstaiga , suteikusi medicinos pagalbą darbuotojui , apie sunkų ir mirtiną įvykį nedelsdama praneša. NA tyrimas Darbdavio sudaryta dvišalė komisija tiria. Valstybinės darbo inspekcijos inspektorius tiria. Tyrime turi dalyvauti. Įvykį darbe , dėl kurio miršta 3 ir daugiau darbuotojų , tiria komisija. Atliekant tyrimą dalyvauja darbdavio atstovas ir darbuotojų atstovas. Įvykio darbe tyrimo tikslai yra. Tiriant įvykį darbe privalu nustatyti. Ištyrus NA , surašoma. Laisvos formos aktas surašomas. Lengvo nelaimingo atsitikimo darbe 1 formos aktai surašomi ir įteikiami. Sunkaus ir mirtino nelaimingo atsitikimo darbe 1 formos aktai surašomi ir įteikiami. N2 formos aktai įteikiami.


ne darbovietėje esančios vietos, kurioje darbuotojui išmokamas darbo užmokestis;

NA pagal nukentėjusiųjų skaičių – pavieniai, arba grupiniai.

Įvykiai darbe, dėl kurio darbuotojas patiria žalą sveikatai, tiriami vadovaujantis Nelaimingų atsitikimų darbe tyrimo ir apskaitos nuostatais (2014-09-03, Nr. 923)

branduolinės energetikos objekto veiklos sutrikimo – Valstybinei atominės energetikos saugos inspekcijai;

įvykio darbe, įvykusio mokiniui ar studentui per jo praktinį mokymą įmonėje, – atitinkamai mokymo įstaigai.

Asmens sveikatos priežiūros įstaiga, suteikusi medicinos pagalbą darbuotojui, apie sunkų ir mirtiną įvykį nedelsdama praneša:

Eismo įvykį tirianti valstybės institucija apie įvykius darbe, pakeliui į/iš darbo, įvykusius ne įmonės teritorijoje dėl eismo saugumo taisyklių pažeidimo, nedelsdama praneša:

N1 formos aktas, jei įvykis įvyko darbe (priežastiniu ryšiu susijęs su darbu);

N2 formos aktas, jei įvykis įvyko pakeliui į/iš darbo;

Laisvos formos aktas (priežastiniu ryšiu nesusijęs su darbu).

kai prieš jį panaudotas smurtas, jeigu smurto aplinkybės ir motyvai nesusiję su darbu,

kai darbuotojas mirė dėl nesusijusios su darbu ligos;

kai įvykis priežastiniu ryšiu nesusijęs su darbu.

  • Microsoft Word 24 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (1039 žodžiai)
  • Universitetas
  • Evelina
  • Nelaimingi atsitikimai konspektas
    10 - 10 balsai (-ų)
Nelaimingi atsitikimai konspektas. (2016 m. Kovo 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/nelaimingi-atsitikimai-konspektas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 18 d. 14:31
×