Nelaimingo atsitikimo darbe tyrimas aprašymas


Praktinis darbas nr. Žinoti nelaimingų atsitikimų tyrimo tvarką ir gebėti teisingai įforminti N1 formos aktą. Sėkmingam užduočių atlikimui būtina žinoti nelaimingo atsitikimo darbe sąvoką , nelaimingų atsitikimų klasifikaciją ir tyrimo tvarką. Nelaimingo atsitikimo aplinkybės. Vertinama ataskaita raštu – užpildytas N1 formos aktas ir viešas rezultatų pagrindimas. LR darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymas. Nelaimingų atsitikimų darbe tyrimo ir apskaitos nuostatai. Įvykių darbe ir nelaimingų atsitikimų pakeliui į darbą ir iš darbo pildymo metodiniai nurodymai.


2016-11-22 pagalbinis darbininkas Petras Petraitis iš darbų vadovo gavo užduotį nešti plytas pastoliais antrame aukšte. Darbuotojas darbą pradėjo 8 val. Iš pradžių jis atsinešė kopėčias, kad galėtu užlipti ant pastolių. 8 val 20 min jis pasiruošė darbui ir pradėjo dirbti. Nešdamas plytas pastoliais jis susiūbavo ir virto su plytom, taip susitrengdamas galva į pastolių konstrukcija. Šalia dirbęs kitas darbininkas pamatęs kas atsitiko Petrui Petraičiui iškvietė greitąją pagalbą, nukentėjusysis buvo nuvežtas į Klaipėdos universitetine ligoninę. Jam buvo nustatyta trauma: Galvos smegenų sutrenkimas, rankos kaulo skilimas, šonkauliu sutrenkimas. Buvo paimtas kraujas blaivumui nustatyti, pagal medikų pažymą nukentėjusiojo trauma priskiriama prie sunkių, įvykio metu jis buvo blaivus. Petras Petraitis buvo instruktuotas ir apmokytas darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais.

  • Microsoft Word 10 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 1 puslapis (260 žodžiai)
  • Kolegija
  • Viktoras
  • Nelaimingo atsitikimo darbe tyrimas aprašymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Nelaimingo atsitikimo darbe tyrimas aprašymas. (2017 m. Lapkričio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/nelaimingo-atsitikimo-darbe-tyrimas-aprasymas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 22 d. 18:11
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo