Nelsonas mandela skaidrės


Nelsonas Mandela. 1918. Plačiau susipažinti su Nelsono Mandelos gyvenimu. Tikslas.   Pirmasis demokratiškai išrinktas Pietų Afrikos Respublikos prezidentas. Mandelos šeima gyveno. Apie Mandelos gyvenimą trumpai. 1939 m. N. Mandela įstojo į Fort Hare universitetą. 1962 m. už trijų dienų darbininkų streiko organizavimą N. 1993 m. jis buvo apdovanotas Nobelio taikos premija. N. Mandela siekė sukurti darbo vietas. Prezidento siekiamybės. Jau nebūdamas prezidentu. Mažiau žinomi faktai apie Nelsoną Mandelą. Jis buvo didelis bokso gerbėjas.  . Jo tikrasis vardas nebuvo Nelsonas. Iki tol N. Mandela JAV aplankyti galėjo tik su specialiu kvietimu. Jis buvo JAV įtariamųjų teroristų sąraše iki 2008 metų. Norėdamas išvengti policijos jis persirenginėdavo. Knyga, į kurią N. Mandelos fondas sudėjo jo laiškus ir dienoraščio įrašus. Iš knygos „Pokalbiai su savimi“. Nelsono Mandelos paminklai. Nelsono Mandelos paminklas PAR sostinėje Pretorijoje. Nepaisant kontroversiškumo. Išvada. Naudoti informacijos šaltiniai.

Plačiau susipažinti su Nelsono Mandelos gyvenimu. Sužinoti penkis faktus, kurių turbūt dar nežinojote.

1939 m. N.Mandela įstojo į Fort Hare universitetą. Po kiek laiko jį išmetė už streikavimą. Baigęs teisės studijas 1942 m.  prisijungė prie Nacionalinio Afrikos kongreso (NAK).

  • MS PowerPoint 2406 KB
  • 2016 m.
  • 21 puslapis (473 žodžiai)
  • Karolina
  • Nelsonas mandela skaidrės
    10 - 3 balsai (-ų)
Nelsonas mandela skaidrės. (2015 m. Kovo 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/nelsonas-mandela-skaidres.html Peržiūrėta 2019 m. Sausio 21 d. 09:40
×