Nematerialiojo turto apskaita ir analizė TEO


Nematerialiojo turto apskaita ir analizė ab „teo“ įmonės pavyzdžiu. Įvadas. Nematerialiojo turto samprata ir sudėtis. Nematerialiojo turto samprata. Nematerialiojo turto sudėtis. Nematerialiojo turto įsigijimas, pasigaminimas ir registravimas apskaitoje. Nematerialiojo turto įsigijimas. Nematerialiojo turto pasigaminimas. Nematerialiojo turto naudojimo apskaita. Nematerialiojo turto amortizacija. Nematerialiojo turto nuvertėjimas ir turto nurašymas. Išvados. Literatūra ir šaltiniai.

Nematerialusis turtas, dėl savo neapibrėžtumo jį identifikuojant, vertinant ir nustatant naudingo tarnavimo laiką, laikomas vienas sudėtingiausių apskaitos objektu. Nematerialiojo turto elementai – prestižas, patentai bei licencijos, plėtros darbai ir t. t. – tampa įtakingu veiksniu, lemiančiu įmonių veiklą bei pasiekimus.

Kadangi nematerialusis turtas, kaip ir bet kuris kitas turtas, privalo būti registruojamas, atkreiptinas dėmesys į nematerialiojo turto atspindėjimą įmonės apskaitoje.

Darbo objektas. Nematerialiojo turto apskaita.

Darbo tikslas. Išanalizuoti informaciją apie ilgalaikį nematerialųjį turtą, jo naudojimą, apskaitą ir tai perteikti pazydžiuose.

Darbo uždaviniai:

1.Išanalizuoti nematerialiojo turto sampratą ir sudėtį;

2.Pateikti momentus apie nematerialiojo turto įsigijimą, pasigaminimą ir jų apskaitą;

3.Išnagrinėti turto naudojimo, t.y. amortizacijos ir turto nuvertėjimo bei nurašymo apskaitą;

4.Pateikti nematerialaus turto atspindėjimą pavyzdžiuose.

  • Apskaita Kursinis darbas
  • Microsoft Word 128 KB
  • 2014 m.
  • 23 puslapiai (4443 žodžiai)
  • Universitetas
  • Julius
  • Nematerialiojo turto apskaita ir analizė TEO
    10 - 3 balsai (-ų)
Nematerialiojo turto apskaita ir analizė TEO. (2014 m. Balandžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/nematerialiojo-turto-apskaita-ir-analize-teo.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 13:24
×