Nematerialiosios vertybės ir jų taikymas įmonės veikloje


Summary. Lentelių ir paveikslų sąrašas. Įvadas. Nematerialiosios vertybės, jų samprata ir sudėtis. Intelektinės nuosavybės samprata. Intelektinės nuosavybės teisės sistema. Nematerialusis turtas ir jo pripažinimas. Intelektinio kapitalo ir personalo kvalifikacijos ryšys. Darbuotojų mokymo ir kvalifikacijos samprata ir reikšmė. Darbuotojų mokymo ir kvalifikacijos tobulinimo metodai. Darbuotojų mokymo ir kvalifikacijos tobulinimo sistemų ypatumai. Gyventojų išsilavinimo kaip intelektinio kapitalo statistinių duomenų analizė. Mokymo ir profesinio rengimo sistema. Specialistų rengimas. Kvalifikacijos kėlimas. Lietuvos gyventojų išsilavinimo statistinių duomenų analizė. Išvados. Literatūros sąrašas.

Šiame kursiniame darbe siekiama išanalizuoti žmogaus mokymąsi darbinės ir profesinės veiklos pagrindu ir nuolatinio mokymosi vaidmenį kintančioje visuomenėje.

Darbo tikslas: išanalizuoti nematerialiąsias vertybes ir jų taikymą įmonės veikloje.

Darbo uždaviniai:

1.Charakterizuoti nematerialiąsias vertybes, jų sampratą ir sudėtį.

2.Išanalizuoti intelektinio kapitalo ir personalo kvalifikacijos ryšį.

3.Atlikti gyventojų išsilavinimo kaip intelektinio kapitalo statistinių duomenų analizę.

Darbo metodas: mokslinės teorinės literatūros apžvalga ir analizė

  • Microsoft Word 79 KB
  • 2012 m.
  • 39 puslapiai (10098 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jonas
  • Nematerialiosios vertybės ir jų taikymas įmonės veikloje
    10 - 3 balsai (-ų)
Nematerialiosios vertybės ir jų taikymas įmonės veikloje. (2012 m. Lapkričio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/nematerialiosios-vertybes-ir-ju-taikymas-imones-veikloje.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 08:43
×