Nematerialus turtas


Ilgalaikis nematerialus turtas. Nematerialaus turto apskaita. Ilgalaikis nematerialusis turtas. Nematerialusis turtas. Nematerialus turtas kursinis. Ilgalaikis nematerialus turtas referatas. Nematerialiojo turto ypatumai. Verslo planas nematerialus turtas. Nematerialusis turtas kursinis darbas. Nematerialaus turto sukurimas.

Ilgalaikio nematerialaus turto rūšys, apskaitos ypatumai, įdentifikavimo kriterijai ir vertinimai. Įvadas. Ilgalaikio nematerialaus turto sąvoka. Ilgalaikio nematerialiojo turto pripažinimas. Ilgalaikio nematerialaus turto įsigijimo registravimas. Įsigijimas kaip verslo sujungimo dalis. Ilgalaikio nematerialiojo turto sukūrimo (pasigaminimo) savikainos nustatymas. Ilgalaikio nematerialiojo turto sukūrimo registravimas apskaitoje. Ilgalaikio namaterialiojo turto eksploatavimo ir kitų vėlesnių išlaidų apskaita. Ilgalaikio nematerialiojo turto amortizacija. Amortizacijos laikotarpis. Amortizacijos metodas. Ilgalaikio namaterialiojo turto vertės sumažėjimas ir nurašymas. Apskaitinės vertės padengimas – turto vertės sumažėjimo nuostoliai. Išėmimas iš naudojimo ir perdavimas. Ilgalaikio nematerialiojo turto informacijos atskleidimas finansinėje atskaitomybėje. Išvados. Literatūra. Priedai.

Šiame darbe pagrindinis informacijos šaltinis, kuriuo rėmiausi, tai buvo 13 - asis verslo apskaitos standartas. Tai šaltinis, kuris teikė didžiausią naudą rašant šį darbą. Tačiau norėdama labiau įsigilinti į nagrinėjamą temą, savo darbą papildžiau žinomų autorių leidiniuose rasta informacija, kuri leido man palyginti autorių įnašą į verslininkų informavimą šia tema. Darbe išdėsčiau teorinę medžiagą, kuri buvo pagrindžiama praktiškai, Pateikiamas pavyzdys, lentelė arba paveikslas, kuris padėjo lengviau suvokti kaip tai yra naudojama praktiškai.

Darbo tikslas – išsamiai pateikti informaciją kas yra ilgalaikis nematerialusis turtas, pagal kokius kriterijus jis grupuojamas, jo rūšys, kaip vykdoma jo amortizacija, taip pat parodyti kokia yra pagrindinė apskaitos ir pateikimo finansinėje atskaitomybėje tvarką.

Darbo uždaviniai. Išanalizuoti ilgalaikio nematerialaus turto sąvoką. Išanalizuoti kaip ilgalaikis nematerialus turtas yra pripažįstamas apskaitoje. Pateikti momentus, kaip yra apskaitomas ilgalaikis nematerialus turtas. Apžvelgti nematerialiojo turto grupes. Pasiūlyti palankesnias sąlygas kaip lengviau pateikti nematerialūjį turtą balanse. Ištirti įmonės perspektyvas toliau plėtoti savo veiklą.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 37 KB
  • 2012 m.
  • 20 puslapių (5284 žodžiai)
  • Mokykla
  • Rita
  • Nematerialus turtas
    10 - 1 balsai (-ų)
Nematerialus turtas. (2012 m. Balandžio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/nematerialus-turtas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 01:50
×