Nematerialusis turtas


Nematerialiojo turto apskaita. Nematerialiojo turto analize. Kursinis nematerialus turtas. Ilgalaikis nematerialusis turto praktine analize. Ilgalaikio nematerialiojo turto apskaita. Ilgalaikio finansinio turto analizė. Finansinis turtas maxima. Nematerialusis turtas skaidres. Turto nuvertėjimas ir jo apskaita kursinis darbas. Tas 38 nematerialus turtas.

Įvadas. Nematerialiojo turto esmė. Nematerialiojo turto rūšys. Nematerialiojo turto įsigijimo ir pasigaminimo apskaita. Įmonės sukurtas nematerialusis turtas. Nematerialiojo turto eksploatavimas. Nematerialiojo turto amortizacija. Nematerialiojo turto nuvertėjimas ir nurašymas. Išvados. Summary. Literatūros sąrašas.

Kiekviena įmonė, nepriklausomai nuo jos veiklos, disponuoja didesniu ar mažesniu ilgalaikiu turtu.

Ilgalaikis turtas – tai visas materialusis bei nematerialusis turtas, kuris yra skirtas naudoti įmonės veikloje daugiau nei vienerius finansinius metus.

Kiekvienas turimas turtas įmonėje yra naudingas ir yra naudojamas. Todėl pravartu susipažinti su ilgalaikio nematerialaus turto apskaitą, įsigilinti į skirtingas operacijas atliekamas su šiuo turtu, bei teisingai jas užregistruoti.

Nematerialus turtas yra ilgalaikio turto sudedamoji dalis. Nematerialiajam turtui yra priskiriamas turtas, kuris neturi materialios substancijos, taip pat nėra apčiuopiamas, bet pasireiškia ekonominėmis ypatybėmis. Šis turtas savo savininkui suteikia teisių ir atneša pajamų (patentai, licencijos, informacijos apdorojimo programos, prestižas ir kt.). Paprastai toks turtas egzistuoja tol, kol egzistuoja pati įmonė.

Ilgalaikio nematerialaus turto apskaitos ir atvaizdavimo finansinėje atskaitomybėje tvarką nustato 13-asis Verslo apskaitos standartas „Ilgalaikis nematerialusis turtas“ ir 38-asis tarptautinis apskaitos standartas „Nematerialusis turtas“.

Darbo tikslas: išnagrinėti ilgalaikio nematerialaus turto apskaitą.

Darbo uždaviniai:

1.apibūdinti nematerialiojo turto sudėtį;

2.išnagrinėti nematerialiojo turto pripažinimą apskaitoje;

3.suprasti nematerialiojo turo apskaitą;

4.padaryti išvadas;

Darbo objektas: nematerialiojo turto apskaita.

Darbo metodas:

Mokslinės, teorinės literatūros, VAS nuostatų, norminių teisės aktų reglamentuojančių buhalterinę apskaitą, LR įstatymų ir kitų informacinių šaltinių analizė.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 69 KB
  • 2012 m.
  • 17 puslapių (2683 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ola
  • Nematerialusis turtas
    10 - 1 balsai (-ų)
Nematerialusis turtas. (2012 m. Gegužės 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/nematerialusis-turtas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 16:57
×