Nemetalai. jų bendra charakteristika


Vi a grupes charakteristika. 6a grupes nemetalu charakteristika. 4a grupes elementu charakteristika. Azoto grupes elementu charakteristika. Bendroji va elementu charakteristika. 6a grupes charakteristika. Bendra nemetalu charakteristika. 6a grupes bendra charakteristika. Nemetalų charakteristika. Va grupes nemetalai bendroji charakteristika.

Nemetalai. Jų bendra charakteristika. Deguonis. Vandenilis ir jo savybės. Dujų surinkimo būdai. Molinis dujų tūris. Halogenai. Druskos rūgštis. Druskos rūgšties druskos halogenidai. (chloridai). Via grupės nemetalai. Siera ir jos savybės. Sieros oksidai (so2 ir so3). H2S. Ir gavimo būdai. Sieros rūgštis, jos savybės. Uždaviniai su išeiga. Va grupė. Azotas ir jo savybės. Amoniakas ir jo savybės. Amonio druskos. Azoto rūgštis. Azoto rūgšties druskos – nitratai. Nitratų atpažinimo reakcijos. Azoto oksidai. Fosforas. Iva grupė. Silicis. Silikatai. Anglis. CO. Anglies rūgštis ir jos druskos. Karbonatai.
  • Microsoft Word 31 KB
  • 2013 m.
  • 24 puslapiai (3080 žodžiai)
  • 321348
  • Nemetalai. jų bendra charakteristika
    10 - 4 balsai (-ų)
Nemetalai. jų bendra charakteristika. (2013 m. Gruodžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/nemetalai-ju-bendra-charakteristika.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 21 d. 11:15
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo