Nemokamų pokalbių internetu programos


Nemokamos pokalbių programos kompiuteriui. Programos referatas. Nemokamos pokalbiu internetu programos.

Turinys. Įvadas. Nemokamų pokalbių internetu protokolai. Icq – mirablis. Jabber/xmpp. Internet relay chat. Ne vieną protokolą naudojančios programos. Nemokamų pokalbių internetu programos. Skype. Msn messenger/windows live messenger. Aim. Yahoo! Messenger. Mirc. Nemokamų pokalbių internetu programos lentelėje. Išvados. Dalykinė rodyklė. Naudoti informacijos šaltiniai.

Tačiau kompiuteris, iš pradžių atsiradęs tikrai ne kiekvieno mirtingojo namuose, pakeitė ne tik mokslininkų darbą. Šių dienų visuomenė neįsivaizduoja eilinės savo gyvenimo dienos be šios galingos skaičiavimo mašinos. Gal kartais net nesusimąstome, kiek daug veiksmų už mus kasdien padaro kompiuteris. Šiais laikais nereikia nešti laiškų su šūsnimis nuotraukų į artimiausią pašto skyrių, nereikia pirkti lėktuvo bilieto, jei nori pabendrauti su draugais, gyvenančiais Jungtinėse Amerikos Valstijose ir netgi nebūtina susitikti su kolegomis – dabar pakanka nemokamų pokalbių programos pagalba sukurti konferenciją ir aptarti visus klausimus virtualioje erdvėje.

Nemokamų pokalbių internetu programos, iš tiesų, pakeitė visų jomis besinaudojančių žmonių komunikacijos ir įvairių formų informacijos sklaidos būdus. Dabar, kai viena iš brangiausių prekių šiuolaikiniam individui tapo laikas, nemokamų pokalbių internetu programos yra ekonomiškas pasirinkimas. Nemokamos pokalbių internetu programos leidžia vieno mygtuko paspaudimu išsiųsti tekstinę žinutę į kitą pasaulio vietą, ekrane išvysti savo pašnekovą ir atlieka dar daug kitų funkcijų, apie kurias – toliau.

  • Informatika Referatas
  • Microsoft Word 891 KB
  • 2012 m.
  • 16 puslapių (1872 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dovile
  • Nemokamų pokalbių internetu programos
    10 - 3 balsai (-ų)
Nemokamų pokalbių internetu programos. (2012 m. Gruodžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/nemokamu-pokalbiu-internetu-programos.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 08:30
×