Nenuspėjami lietuviški orai - gera proga aplankyti Lietuvą


Kodėl mum svarbu atvykstamasis turizmas? Kur tas Jurbarko rajonas? Gal Mėnulyje. Ne ne, Lietuvoje. Ko gi nori turistai, kad atvažiuotų? Ar Panemunių regioninis parkas gali pritraukti daugiau turistų? Kuo dar patrauklus Jurbarko rajonas turistams? Pirma idėja, kuri pritrauktų turistus. Antra idėja. Trečia idėja. Išvada. Naudotų šaltinių sąrašas.

Sekantis žingsnis suprasti, ko reikia Jurbarko rajonui, kad būtų galima plėtoti turizmą. Kaip žinome Sėkmingai rekreacijai reikalinga: rekreacinis potencialas – teritorijos, į kurią vykstama rekreacijos tikslais, gamtinių ir socialinių - kultūrinių išteklių panaudojimas. Tai tiek vietiniams, tiek ir atvykstantiems gamtinių unikalių ir įdomių objektų  natūralus prieinamumas. Teritorijos rekreacinis potencialas priklauso nuo socialinio-kultūrinio visuomenės lygio  ir yra nepastovus; rekreacijos ištekliai – tai gamtiniai ir socialinio-kultūrinio paveldo reiškiniai, kuriuos galima naudoti rekreacijai. Priklausomai nuo požiūrio ir laikmečio vienas ir tas pats objektas gali būti traktuojamas skirtingai.Rekreacijos ištekliams būdingas kontrastas tarp žmogui įprastinės ir kitokios gamtinės ir kultūrinės aplinkos. Rekreacijos ištekliumi gali būti beveik kiekviena vieta, atitinkanti tokius kriterijus: 1) vieta skiriasi nuo įprastinės gyvenamosios;  2) kelios gamtinės aplinkos (miškas + vanduo, vanduo + sausuma, kalva + lyguma). Patraukliausios rekreaciniu požiūriu vietovės – kalnai + vanduo + kultūrinė-socialinė aplinka. 

Sekanti mano siūloma idėja yra rengti 1-2 valandų žygis su žirgais po Jurbarko rajoną su patyrusiu vedliu. Patyrę treneriai pamokytų kaip valdyti žirgą. Prieš žygį vyktų trumpas žirgo valdymo instruktažas. Labiau pažengusiems raiteliams (mokantiems risčiuoti, šuoliuoti) būtų siūlomei ilgesni ( 2-5 val. Trukmės) ir sudėtingesni žygiai. Žirgus būtų galima nuomotis iš Smalininkų žirgyno. Žygis vyktų Panemunės regioniniame parke.

  • Turizmas Esė
  • Microsoft Word 28 KB
  • 2014 m.
  • 6 puslapiai (1251 žodžiai)
  • Mokykla
  • Linas
  • Nenuspėjami lietuviški orai - gera proga aplankyti Lietuvą
    10 - 3 balsai (-ų)
Nenuspėjami lietuviški orai - gera proga aplankyti Lietuvą. (2014 m. Birželio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/nenuspejami-lietuviski-orai---gera-proga-aplankyti-lietuva.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 08:31
×