Nepilnamečių alkoholio vartojimas ir prevenciją


Alkocholio vartojimo problema nepilnameciu tarpe. Nepilnamečių alkoholio vartojimo prevencija.

Alkoholio rūšys, nepilnamečių vartojimo priežastys bei alkoholio vartojimo prevencija. Nepilnamečių narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimo ypatumai bei prevencinė veikla sprendžiant šią problemą. Įvadas. Nepilnamečių narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimo ypatumų analizė teoriniu aspektu. Narkomanijos samprata. Narkotinių medžiagų rūšys ir jų poveikis. Priklausomybių nepilnamečiams formavimosi priežastys. Nepilnamečių narkotinių ir psichotropinių medžiagų prevencijos analizė teoriniu aspektu. Pagrindiniai narkotikų prevencijos principai. Narkotikų prevencija mokykloje. Išvados. Literatūra.

Narkotikų vartojimas – viena rimčiausių jaunimo problemų šiuolaikinėje visuomenėje. Vis dažniau galima pastebėti kaip jauni žmonės, o ypač nepilnamečiai geria alkoholį, rūko ir išbando narkotines ir psichotropines medžiagas. Ši tema yra labai aktuali ir opi, nes vaikai yra mūsų ateitis, o kokią ateitį galima sukurti apsvaigus? Nors ir daug diskutuojama šia tema, tačiau problemos plitimo sustabdyti neįmanoma, tad turime ieškoti priežasčių, kas verčia nepilnamečius pradėti vartoti svaigiąsiąs medžiagas ir kokių priemonių reikėtų imtis norint pristabdyti ar visiškai sustabdyti problemos plitimą mūsų visuomenėje.

Darbo tikslas – atskleisti ir paanalizuoti narkomanijos ir narkotinių medžiagų sampratą bei priklausomybių formavimosi priežastis, šioje srityje vykdomą prevenciją.

  • Microsoft Word 32 KB
  • 2013 m.
  • 15 puslapių (3122 žodžiai)
  • Kolegija
  • Nijole
  • Nepilnamečių alkoholio vartojimas ir prevenciją
    10 - 3 balsai (-ų)
Nepilnamečių alkoholio vartojimas ir prevenciją. (2013 m. Balandžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/nepilnameciu-alkoholio-vartojimas-ir-prevencija.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 10:38
×