Nepilnamečių lietuvoje nusikalstamumas prognozės ir statistika


Nepilnamečių nusikalstamumas lietuvoje statistika. Nepilnameciu statistika. Nusikalstamumas lietuvoje statistika. Nepilnameciu nusikalstamumo statistika lietuvoje. Darbai nepilnameciui. Nepilnameciu nusikalstamumo prognozes lietvoje. Nepilnameciu nusikalstamumas duomenys. Nepilnamečių nusikalstamumas lietuvoje statistiniai duomenys.

Nepilnamečių nusikalstamumas lietuvoje prognozės ir statistika. Įvadas. Nepilnamečių padaryti nusikaltimai. Nepilnamečių padaryti nusikaltimai pagal apskritis. Teismų nuteisti nepilnamečiai. Įkalintų nepilnamečių skaičius. Išvados. Literatūros sąrašas.

Pateikus statistinius duomenis, atlikus visus skaičiavimus ir prognozes ateinantiems keleriems metams, galime daryti išvadą, kad nepilnamečių nusikalstamumas buvo didžiausias 2008 metais ir kas met palaipsniui vis mažėjo. Pagal mūsų atliktą prognozę, galime tikėtis, kad ir ateinančiais metais nepilnamečių nusikalstamumas ir toliau po truputį mažės. Iš pateiktų statistinių duomenų matyti, kad didžiausias nepilnamečių nusikalstamumas yra Kauno ir Vilniaus apskrityse, o mažiausias – Utenos apskrityje. Dažniausiai pasitaikanti bausmė nuteistiems nepilnamečiams yra terminuotas laisvės apribojimas. Daugiausiai nuteistų nepilnamečių buvo 2009 metais, o mažiausiai 2011 metais. Pagal atliktą statistinę pognozę manome, kad ateinančiais metais nuteistų nepilnamečių skaičius nebus didesnis, nei buvo 2009 metais. Taip pat iš pateiktų duomenų matyti, kad vaikinai nusikalsta daug dažniau, nei merginos.

  • Microsoft Word 70 KB
  • 2013 m.
  • 21 puslapis (1561 žodžiai)
  • Kolegija
  • Sandra
  • Nepilnamečių lietuvoje nusikalstamumas prognozės ir statistika
    10 - 1 balsai (-ų)
Nepilnamečių lietuvoje nusikalstamumas prognozės ir statistika. (2013 m. Balandžio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/nepilnameciu-lietuvoje-nusikalstamumas-prognozes-ir-statistika.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 19 d. 05:57
×