Neretai sakoma, kad įvairūs paminklai ir skulptūros virsta tiesiog nieko nereiškiančiais aikščių ir parkų ženklais - Kultūra, 9 kalbėjimo potemė


Aiksciu zenklai paminklai - zenklai. Skulpturos ir paminklai. Paminklas. Nieko nereiskiantys paminklai. Kultura 9 poteme 2013. Kultūra 9 potemė. Paminklai virsta nieko nereiškiančiais ženklais. Aiksciu ir parku paminklai. Paminklų pavyzdžiai. Neretai sakoma kad paminklai ir skulpturos.

Lietuvių kalbėjimo potemės 2018. 10 klasės kalbėjimas. Kalbėjimo potemė 2013m. Tema: Kultūra. 9 potemė su planu. Neretai sakoma, kad įvairūs paminklai ir skulptūros virsta tiesiog nieko nereiškiančiais aikščių ir parkų ženklais. Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais, argumentuotai pritarkite šiai minčiai ar ją paneikite. Kalbėjimo planas.


Sunku rasti tokią aikštę ar parką, kur nebūtų jokių paminklų ar skulptūrų, skirtų kokiai nors garsiai asmenybei atminti arba svarbiam įvykiui paminėti. Kaskart atidengiant tokį paminklą vyksta iškilmingas minėjimas, pavyzdžiui, Vilniuje praeitais metais vyko iškilminga ceremonija, skirta paminėti tremtinius, mirusius prie Laptevų jūros. Ceremonija išties buvo iškilminga ir susirinko minios žmonių, tačiau dabar šis paminklas stovi sau vienišas šalia Genocido aukų muziejaus. Ar daug lietuvių apie jį kažką žino, reikėtų klausti jų pačių, tačiau, mano nuomone, šis paminklas virto tiesiog nieko nereiškiančiu ženklu, kurio gal ir pasigestų vietiniai gyventojai, jei jis po nakties dingtų, tačiau kitų miestų atstovai net nepastebėtų. Norėčiau pakalbėti apie keletą paminklų, esančių Lietuvoje ir paanalizuoti, ar jie stovi dėl to, kad niekas jų nenugriauna, ar turi kultūrinę prasmę ir žmonės nuolat sustoja prie jų bei pamąsto apie praeities įvykius arba žymias asmenybes.

Neretai sakoma, kad įvairūs paminklai ir skulptūros virsta tiesiog nieko nereiškiančiais aikščių ir parkų ženklais - Kultūra, 9 kalbėjimo potemė. (2013 m. Sausio 31 d.). http://www.mokslobaze.lt/neretai-sakoma-kad-ivairus-paminklai-ir-skulpturos-virsta-tiesiog-nieko-nereiskianciais-aiksciu-ir-parku-zenklais---kultura-9-kalbejimo-poteme.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 17 d. 23:45