Nervų sistemos ligos skaidrės


Nervų sistemos ligos. Narkotikų poveikis organizmui. Kas yra nervų sistema? Kokia yra žmogaus nervų sistema? Neuronas ir jo sandara. Alzheimeris. Rizikos veiksniai kaip apsisaugoti nuo Alzheimerio. Parkinsono liga. Kaip apsisaugoti nuo Parkinsono ligos. Neuralgija. Kaip apsisaugoti nuo neuralgijos. PolinEuropatija. PolinEuropatijos ligos priežastys. Insultas. Kaip išvengti galvos smegenų insulto? Kas yra narkotikai ir koks jų poveikis? Labiausiai pasaulyje paplitusios narkotinės medžiagos. Kaip atrodo žmogus po intensyvaus narkotikų vartojimo.

Sveika mityba ir kasdieninė mankšta. Prasta mityba, mažas fizinis aktyvumas, taip pat turi įtakos ir Alzheimerio ligai. Taigi sveika mityba (vaisiai, daržovės, žuvis, riešutai) ir mankšta gali ne tik apsaugoti širdį, bet ir padėti apsisaugoti nuo Alzheimerio ligos. Mažinti cholesterolio ir cukraus kiekį kraujyje. dėvėti šalmą važinėjant dviračiu, saugos diržą automobilyje. Ankstesnė galvos trauma, ypač jeigu buvo prarasta sąmonė, padidina Alzheimerio tikimybę. Visada prisisekite saugos diržus ir dėvėkite šalmus.

Stenkitės išlaikyti normalų kūno svorį, o jei esate nutukęs - stenkitės sulieknėti.  Venkite vaistų, kurie gali didinti arterinį kraujospūdį. Atsisakykite druskos. Kad gautumėte pakankamai kalio, valgykite daug vaisių ir daržovių. Daugiau mankštinkitės.

Kas yra narkotikai ir koks jų poveikis?

Kanapės: Ilgalaikis kanapių vartojimas skatina nuolatinį nerimą, depresiją, atsiranda noras pabandyti „sunkesnių“ narkotikų.

Ekstazi: Nuo „ekstazi“ vartojimo atsiranda troškulys, drebulys, haliucinacijos, širdies ritmo sutrikimų, depresija, įvairių fobijų. „Ekstazi“ gali tapti kepenų irimo priežastimi.

  • Biologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 3922 KB
  • 2016 m.
  • 28 puslapiai (761 žodžiai)
  • Orinta
  • Nervų sistemos ligos skaidrės
    10 - 2 balsai (-ų)
Nervų sistemos ligos skaidrės. (2015 m. Sausio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/nervu-sistemos-ligos-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 20:51
×