Nervų sistemos sutrikimai Vaikų cerebrinis paralyžius


Įvadas. Vaikų cerebrinio paralyžiaus priežastys. Vaikų cerebrinio paralyžiaus diagnozavimas. Cerebrinio paralyžiaus tipai. Spazminis paralyžiaus tipas. Diskinezis paralyžiaus tipas. Ataksinis paralyžiaus tipas. Mišrus paralyžiaus tipas. Vaikų cerebrinio paralyžiaus gydymas. Specialistų komanda. Gydymo būdai. Gydymo ir reabilitacijos metodai. Profilaktika ir patarimai. Išvados. Literatūra.

Mano nuomone, norint sumažinti sergančiųjų cerebriniu paralyžiumi vaikų skaičių, visas pastangas reikia nukreipti į nėščiųjų priežiūrą, mažinti jų sergamumą infekcinėmis ligomis, galimas patologijas stengtis įžvelgti atlikus genetinius tyrimus dar iki vaikui gimstant. Reikia moteris skatinti sveikai gyventi, sportuoti, grūdintis, racionaliai maitintis. Svarbu ne tik vaiką pagimdyti, bet ir priimti tokį, koks jis yra, negalima atsisakyti vaiko pamačius, kad jis kitoks nei kiti. Reikia priimti visus siųstus išbandymus ir stengtis, dėl pagerėjančios vaiko sveikatos.

Kad ir koks gydymas būtų sunkus nereikia nuleisti rankų, o stengtis pagerinti vaiko gyvenimo kokybę. Reikia skirti dėmesį mankštai, judesių terapijai, kad nors kiek vaiko judesiai pagerėtų. Ir, kad gydymas būtų efektyvesnis, reikia įdėti visas pastangas į gydymą ir padėti vaikams sergantiems cerebriniu paralyžiumi, kad galėtų pasidžiaugti tikruoju gyvenimu.

  • Medicina Referatas
  • Microsoft Word 22 KB
  • 2014 m.
  • 9 puslapiai (2426 žodžiai)
  • Kolegija
  • Marvita
  • Nervų sistemos sutrikimai Vaikų cerebrinis paralyžius
    10 - 3 balsai (-ų)
Nervų sistemos sutrikimai Vaikų cerebrinis paralyžius. (2014 m. Spalio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/nervu-sistemos-sutrikimai-vaiku-cerebrinis-paralyzius.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 14:22
×