Nėščiųjų sveikatingumo stovykla verslo planas


Paslaugų padėties rinkoje nustatymas. Įmonės teikiamų paslaugų aprašymas. Paslaugos išskirtinumas. Rinkos analizė. Paslaugos pardavimo strategijos parengimas. Naujos paslaugos sudėtis, savybės. Tikslinės klientų (vartotojų) grupės. Paslaugos kiekis per tam tikrą periodą. Pardavimo planavimas. Pardavimo organizavimas. Paslaugos pasiūlymo klientams parengimas. Pardavimo vadybininkų kiekis. Pardavimo vadybininkų motyvavimo planas. Preliminarus pardavimų biudžetas.

Nėščiųjų sveikatingumo stovykla bus įkurta kaimo sodyboje „Trakai“. Keturiolika būsimų mamyčių nuo pirmadienio iki sekmadienio galės gerai bei naudingai praleisti laiką. Nėščiųjų sveikatingumo stovykloje, mūsų specialistai pamokys, bei padės kaip teisingai pasiruošti gimdymui ir suvaldyti skausmą gimdymo metu. Mes aiškiname gimdymo skausmo priežastis ir priešingai - mūsų akušerijoje nusistovėjusiai praktikai naudoti medikamentus gimdymo skausmui pašalinti, mes mokomės taktikos, kad neatsirastų skausmas. Stovykloje bus šnekama apie sveiką gyvenseną ir sveiką mitybą, o taip pat laukia ir sveiko maisto gaminimo pamokėlės, kurios pravers kiekvienai būsimai mamytei. Mūsų specialistai patars, bei padės pasiruošti gimdymui, bei pamokys kaip tinkamai prižiūrėti mažylį pirmosiomis jo gyvenimo dienomis. Poilsis gryname ore, susitikimas su kvalifikuotais specialistais, vakaronės prie laužo, visa tai ir dar daugiau lauks savo klientų kaimo turizmo sodyboje „Trakai“.

Mūsų siūloma paslauga išsiskirs tuo, kad panašių nėščiųjų sveikatingumo stovyklų Lietuvoje nėra. Mūsų stovykloje padėsime nėščioms moterims tinkamai pasiruošti natūraliam gimdymui, be kančių pagal mentalinį gimdymo metodą.

Rinkos problema yra tame, kad ne kiekviena nėščia mergina arba moteris pakankamai laiko skiria sau bei savo dar negimusiam mažyliui. Dažniausiai joms trūksta tam laiko arba jos tiesiog nenori to daryti. Tačiau yra ir tokia kategorija merginų ir moterų, kurios planuoja nėštumą, bei ruošiasi mažylio gimimui. Jos nori sužinoti daug naudingos informacijos kuri padėtų tinkamai pasiruošti gimdymui, bei išmokti rūpintys mažylių pirmomis jo gyvenimo dienomis.

Kai kuriems klientams gali nepatikti tai, kad stovyklos programa suplanuota septynioms dienoms ir jiems reikės visą šį laiką praleisti toli nuo namų. Dalis būsimų mamyčių galbūt nenorės palikti savo vyro, mažesnių vaikų savaitei. Tačiau yra ir tokių merginų, bei moterų kurios savo mažesnius vaikučius gali palikti seneliams, o pačios gali daugiau laiko skirti sau, pailsėti, atsipalaiduoti, sužinoti daug naudingos informacijos.

  • Ekonomika Verslo planas
  • Microsoft Word 68 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1633 žodžiai)
  • Kolegija
  • Asta
  • Nėščiųjų sveikatingumo stovykla verslo planas
    10 - 5 balsai (-ų)
Nėščiųjų sveikatingumo stovykla verslo planas. (2015 m. Spalio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/nesciuju-sveikatingumo-stovykla-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 08:54
×