Nešiojamų ir stalinių kompiuterių pagrindinių parametrų lyginamoji analizė


Pagrindiniai kompiuterio parametrai. Kompiuterių pagrindiniai parametrai. Kompiuterio pagrindiniai parametrai. Pagrindiniai kompiuteriu parametrai. Nesiojami kompiuteriai referatas. Kompiuterio parametrai. Pagrindiniai pc parametrai. Nešiojamas kompiuteris referatas. Pagrindiniai kompiuterio duomenys. Kompiuterio analize.

Nešiojamų ir stalinių kompiuterių pagrindinių parametrų lyginamoji analizė. Nešiojami kompiuteriai - tai galimybė visada šalia turėti jums reikalingiausius duomenis, žmonos ar meilužės skaitmeninę fotografiją, internetą, kuriame pilna virusų ir t. T. Procesoriai. Operatyvioji atmintis. Kietasis diskas. Vaizduouklis. Vaizdo plokštė. Garsas. Įvedimo/išvedimo jungtys. Baterija. Manipuliatoriai.

Nešiojami kompiuteriai - tai galimybė visada šalia turėti jums reikalingiausius duomenis, žmonos ar meilužės skaitmeninnešiojamąjį kompiuterį pasirinkti yra sunkiau negu kabinetinį, kurį pagal užsakymus iš standartinių elementų surenka daugelis bendrovių. Nešiojamiesiems kompiuteriams netinka ne tik standartiniai kabinetinių kompiuterių elementai , bet ir kitų nešiojamųjų kompiuterių elementai, nes gamintojai, norėdami pagaminti išskirtinį (pavyzdžiui mažesnį, lengvesnį, pigesnį) kompiuterį, paprastai juos konstruoja ir gamina patys. Todėl , renkantis nešiojamąjį kompiuterį, labai atidžiai reikia įvertinti,naudotose nešiojamose kompiuteriuose galima rasti ir seniai pamirštų senųjų pentium klasės procesorių, tačiau pagrindinę padoresnių kompiuterių rinkos dalį sudaro kompiuteriai su paskutinių trijų kartų procesoriais: amd k6 ii/iii, intel celeron/pentiumii; intel pentium iii, transmeta crusoe; amd athlon. Atitinkamai kompiuterių su pirmos kartos procesoriais pritaikymo sritis yra siaura. Paprastai tokie kompiuteriai tinka dirbti su windows ir office’o programomis bei nesudėtingiems žaidimams. Antroji procesorių grupė tinka rimtiems skaičiavimams, trimatei grafikai kuri ir kitoms reiklioms resursams užduotims. Taigi, nešiojamieji kompiuteriai kol kas vejasi stalinių kompiuterių parametrų galingumą, nes šie jau gali dirbti virš 2ghz dažniu, o nešiojamieji kompiuteriai, kuriuos galima nusipirkti Lietuvoje dirba 1,3 ghz dažniu. Taip pat reikėtu paminėti naudingas energijos taupymo technologijas speedstep ir powernow. Jos pail­gina baterijos darbo laikotarpį. Tai pa­siekiama mažinant procesoriaus dažnį mažėjant jo apkrovimui. Procesorius transmeta crusoe nuėjo dar toliau - jis leidžia valdyti ne tik procesoriaus dažnį, bet ir įtampą procesoriaus branduolyje, o firminė techno­logija longrun gali koreguoti taktinį ciklą ir įtampą darbo metu užtikrindama racio­naliausią energijos sunaudojimą. O dau­guma kitų procesorinešiojamųjų kompiuterių operatyviosios atminties standartas yra 128mb. Galima padidinti iki 256mb. O staliniams kompiuteriams operatyviosios atminties didinimas yra neribotas. Stalinių kompiuterių diskinių kaupiklių talpa siekia iki 100 gb, o kartais ir daugiau. Nešiojamųjų kompiuterių nuo 4gb iki 60gb, bet standartas yra apie 20-30gb talpos diskiniai kaupikliai. Nešiojamuosiuose kompiuteriuose dažniausiai naudojami 3,5 colio diskiniai kaupikliai. Tačiau labai patogūs yra pc card dėklui skirti kaupikliai, nes įdėjus tokį kaupiklį, iš karto galima naudotis jame esančiais duomenimis.

  • Microsoft Word 30 KB
  • 2012 m.
  • 5 puslapiai (896 žodžiai)
  • Universitetas
  • Albina
  • Nešiojamų ir stalinių kompiuterių pagrindinių parametrų lyginamoji analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Nešiojamų ir stalinių kompiuterių pagrindinių parametrų lyginamoji analizė. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/nesiojamu-ir-staliniu-kompiuteriu-pagrindiniu-parametru-lyginamoji-analize.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 24 d. 22:44
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo