Nestandartinių korpusinių baldų gamyba verslo planas


Santrauka. Verslo srities aprašymas. Įmonės tikslai. Prekės ar paslaugos aprašymas. Prekės ar paslaugos tobulinimo tyrimai. Marketingas. Rinkos apžvalga. Rinkos išskyrimas. Marketingo planas. Pardavimo strategija. Reklama ir rėmimas. Gamyba (prekyba, paslaugos). Gamybos (paslaugų teikimo aprašymas). Patalpos. Įrengimai. Transportas. Tiekėjai. Darbo jėga. Savininkai ir valdytojai. Organizacinė įmonės struktūra. Swot analizė. Finansai. Reikiamos lėšos ir jų panaudojimas.


Nestandartinių baldų gamyba atliepia pačius įvairiausius klientų poreikius. Šiais laikais, vis modernėjant namų statybų inovacijoms ir augant klientų lūkesčiams, žmonėms nebeužtenka standartinių baldų. Siekdami papuošti savo namus, klientai renkasi nestandartinius sprendimus, kurie pagyvintų namų erdvę, o baldai taptų ne tik namų puošmena, tačiau būtų ergonomiški ir funkcionalūs. Standartinių baldų gamintojai, pvz. IKEA, Freda, negali pasiūlyti klientams tokių sprendimų, kuriuos gali pasiūlyti nestandartiniai baldų gamintojai. Ieškodami galimybių plėstis, nuolat išbandome įvairiausias veiklos sritis, dirbame su skirtingomis medžiagomis bei furnitūromis. Kadangi statybų sektorius nemažėja, o užklupęs karantinas priverčia žmones daugiau laiko praleisti namuose, todėl natūraliai kyla poreikis atsinaujinti savo namų vidų. Kadangi baldų gamyba reikalauja techninių žinių, įrankių, patalpų, dėl šios priežasties, žmonės neturėdami resursų kreipiasi į baldų gamintojus. Nestandartinių baldų gamybos spektras yra labai platus – virtuvių, svetainių, miegamojo, vonios, vaikų kambarių baldų gamyba bei kiti nestandartiniai projektai.

*Virtuvės, svetainės, vaikų, vonios, miegamojo bei kitų baldų gamyba – rinkimas ir montavimas.

Tiekėjų analizė – UAB „Daimira“ dirba su didžiausiais baldų tiekėjais:

Naudojamas įmonės turtas – įmonė UAB „Daimira“ yra išsipirkusi ofiso bei gamybos patalpas, pjovimo ir kantavimo stakles, turi nuosavus įrankius, kuriais aprūpina darbuotojus bei nuosavą mikroautobusą pervežti kroviniams.

Strateginis įmonės tikslas – iki 2022-ųjų metų padidinti gaunamas pajamas iki 1 mln eur.

Kaip minėta anksčiau, baldų gamyba yra nuolatinis procesas, kuriame gausu tiek pasiūlos, tiek paklausos. Vertinant baldų gamybą, labai svarbu išskirti kelis esminius aspektus, kodėl UAB „Daimira“ yra pranašesnė nei kitos baldų gamybos ar pavieniai baldų gamintojai.

Pavieniai baldų gamintojai dažnai neturi nusipirkę baldų pjovimo ar kantavimo staklių, todėl jų gamybos procesas yra ilgesnis. UAB „Daimira“ turi patentuotus įrenginius, kurių priežiūra nuolat rūpinasi partneriai, todėl gamybos procesas yra sklandus ir nepertraukiamas.

Profesionalūs įrankiai – baldų surinkimas ir montavimas vyksta tik su aukščiausios klasės įrankiais – Dewalt arba Festool.

Nuolatiniai darbuotojai ir maža darbuotojų kaita leidžia sklandžiai planuotis ir vykdyti darbus.

Vertinant gamybos išskirtinumą, UAB „Daimira“ baldus gamina tik iš kokybiškų plokščių bei tam naudoja pačią kokybiškiausią furnitūrą – BLUM arba Hettich. Pavyzdys pateikiamas 1 nuotraukoje.

Gaminant baldus naudojamos tik Egger arba Kronospan plokštės, stalviršiams ir HPL sienelėms pasirinktas ilgalaikis Kronospan partneris. Dėl šios priežasties, UAB „Daimira“ išlaiko aukštą gaminių kokybę ir gerus klientų atsiliepimus.

Siekiant išskirti tikslinę rinkos dalį, bus orientuojamasi tik į nestandartinius baldų gamybos atstovus, taip pat, tuos, kurie dirba legaliai, atmetant IKEA arba Freda variantus, kurie gamina standartinius baldus.

  • Microsoft Word 2412 KB
  • 2021 m.
  • Lietuvių
  • 43 puslapiai (4555 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kristina
  • Nestandartinių korpusinių baldų gamyba verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Nestandartinių korpusinių baldų gamyba verslo planas. (2021 m. Balandžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/nestandartiniu-korpusiniu-baldu-gamyba-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 22 d. 17:01
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo