Nesveiko maisto įtaka žmogaus elgesiui


Nesveiko maisto įtaka. Problema. Vaikai labai daug valgo nesveiko maisto ir daro žalą savo sveikatai. TIKSLAS Supažindinti su sveikos mitybos svarba ir mitybos įpročių įtaka žmogaus sveikatai. Kas yra maistas? Kas yra nesveikas maistas? Prie nesveiko maisto priskirtini įvairūs pusgaminiai su įvairiais maisto priedais. Mitybos įtaka vaiko fiziniam vystymuisi Gera mityba turi esminės reikšmės ir protiniam. Pavaizduotas cukraus kiekis gėrimuose. Maisto priklausomybė tampa rimta problema ne tik tarp suaugusių. Tyrimai parodė. Mitybos piramidė. Maisto produktai, turintys įtakos vaikų smegenims Riešutai. Grūdai. Angliavandeniai yra energijos šaltinis smegenims. Nuo mažų dienų svarbu vaikus pratinti prie tinkamos mitybos. Maistas gali, net psichiškai paveikti vaiko elgesį. Kodėl būtina mokiniams sveikai maitintis. Greitas maistas gali sukelti trumpalaikius bei ilgalaikius sveikatos sutrikimus. Sveikai gyvensime sveikai ir augsime. Net 97 proc. agurko sudaro vanduo. Vynuogės, šildomos mikrobangų krosnelėje. Spalvoti saldainių apvalkalai gaminami iš medžiagos. Pusė viso pasaulyje pagaminamo maisto sugenda arba yra išmetama. Apibendrinimas. Vaikai nesistengia valgyti sveikesnio maisto. Nėra tiek svarbu, ko mes suvalgome retkarčiais.

Nesveiko maisto įtaka vaiko elgeisui 2015m„sveikas žmogus yra vertingiausias gamtos kūrinys”(t. karlaitis).

Maisto produktai, turintys įtakos vaikų smegenims Riešutai, sėklos ir avokadasRiebalai yra žaliava smegenims.   Žuvis, pupelės, liesa mėsaBaltymai – statybinė smegenų medžiaga.

Maistas gali, net psichiškai paveikti vaiko elgesį, mąstymą, todėl, kad šiuolaikiniame maiste yra gausu nuodingų medžiagų, netinkamų mūsų mitybai. Ypač kol vaikas mažas, kol dar auga, vystosi svarbu jo nepripratinti prie tokio maisto, kad ateityje nekiltų komplikacijų (aktyvumo, dėmesio sutrikimų).

Kodėl būtina mokiniams sveikai maitintis?Mokiniams labai svarbu sveikai maitintis, todėl, kad būtet jų amžiuje daugiausiai ir vystosi kūnas, protas, ir negavęs organizmui būtinų medžiagų gali tinkamai neišsivystiti, gali kilti komplikacijų.

  • Sveikata Skaidrės
  • MS PowerPoint 1036 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (584 žodžiai)
  • Ugnius
  • Nesveiko maisto įtaka žmogaus elgesiui
    10 - 6 balsai (-ų)
Nesveiko maisto įtaka žmogaus elgesiui. (2015 m. Gegužės 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/nesveiko-maisto-itaka-zmogaus-elgesiui.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 12:16
×