Netiesioginiai mokesčiai ir pajamos iš jų į valstybės biudžetą Kanadoje, Vokietijoje, Danijoje ir Italijoje


Įvadas. Bendra netiesioginių mokesčių teorinė analizė. Mokesčių samprata. Pridėtinės vertės mokestis. Muitai. Akcizai. Netiesioginių mokesčių ir pajamų iš jų į valstybės biudžetą kadadoje, vokietijoje, danijoje ir italijoje analizė. Kanada. Vokietija. Danija. Italija. Išvados. Naudota literatūra.

Temos aktualumas: Kiekviena šalis turi skirtingus netiesioginių mokesčių tarifus, kurie “neša” pajamas į valstybės biudžetą. Galime teigti, kad visos šalys nori gauti kuo didesnes pajamas iš jų, tačiau kartu išlaikant harmoningą situaciją su vartotojais. Taigi kiekvienai šaliai aktualu koreguoti ir nustatyti visiems palankiausius netiesioginių mokesčių tarifus, bei lyginti juos tarp kitų šalių.

Darbo tikslas – Išsiaiškinti netiesioginius mokesčius ir pajamas iš jų į valstybės biudžetą Kanadoje,Vokietijoje, Danijoje ir Italijoje.

Uždaviniai:

1. Išanalizuoti Kanados, Vokietijos, Danijos ir Italijos pridėtinės vertės mokestį (PVM), akcizo mokestį, muitus.

2. Išanalizuoti į ekonominę ir pinigų sąjungą įstojusių valstybių naudą ir nuostolius teoriniu aspektu.

3. Išsiaiškinti kokias pajamas netiesioginiai mokeščiai neša į valstybės biudžetą Kanadai, Vokietijai, Danijai ir Italijai.

  • Finansai Referatas
  • Microsoft Word 386 KB
  • 2015 m.
  • 20 puslapių (3167 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aivaras
  • Netiesioginiai mokesčiai ir pajamos iš jų į valstybės biudžetą Kanadoje, Vokietijoje, Danijoje ir Italijoje
    10 - 8 balsai (-ų)
Netiesioginiai mokesčiai ir pajamos iš jų į valstybės biudžetą Kanadoje, Vokietijoje, Danijoje ir Italijoje. (2015 m. Vasario 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/netiesioginiai-mokesciai-ir-pajamos-is-ju-i-valstybes-biudzeta-kanadoje-vokietijoje-danijoje-ir-italijoje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 18:24
×