Netradicinė lytinė orientacija


Netradicinė lytinė orientacija. Kas tai? Homofobija. Homoseksualų bruožai (pagal naujųjų amžių tyrinėtojus). Faktų kalba. Homoseksualių žmonių socialinė atskirtis. Pagrindinė priežastis – vaikų auklėjimas. Homoseksualumo priežastys pagal Z. Froidą ir A. Kinsey. Priežastys gali būti ir biologinės? Homoseksualumas – ne psichikos sutrikimas? Biblija ir homoseksualumas. Homoseksualizmas istorijoje. VU filosofijos dėstytojo Donato Noreikos nuomonė apie homoseksualumą ir vaikus. Donatas Noreika Homoseksualumas ir diskriminacija. Homoseksualizmo pripažinimas. Procentai žmonių pasaulyje, kurie mano, kad homoseksualumas turėtų būti priimtas visuomenėje. NHTTA(Nacionalinė homoseksualizmo tyrimų taikymo asociacija). Įdomus faktas Žmogaus akys gali atskleisti jo lytinę orientaciją. Vyzdžio išsiplėtimo tyrimas nustatant lytinę orientaciją. Gydymas. Šaltiniai.


Tam tikra išvaizda Tam tikra elgsena Lytinių organų anomalijos Antipatija kitai lyčiai Homoseksualūs sapnai ir fantazijos Ankstyvi simptomai, pasireiškiantys vaikystėje Dažnesnis pasireiškimas tam tikrose šeimose.

Homoseksualumo priežastys pagal Z.Froidą ir A.Kinsey.

Psichoanalitikas Z.Froidas teigė, kad homoseksualistai vaikystėje patiria trumpalaikį, bet labai stiprų fiksavimąsi į savo motiną ir vėliau narcisizmo vedami ima ieškoti į save panašių jaunuolių, kuriuos galėtų mylėti taip, kaip motina kadaise mylėjo juos. Biologas A.Kinsey, pradėjęs didžiulę reformą požiūryje į homoseksualumą, nurodė, kad žmonių lytinis potraukis nėra kryptingas, bet nustatytas papročio, socialinių apribojimų, galimybių ir net patogumo.

Neseniai mokslininkai ištyrė genetinį kodą ir atrado, kad homoseksualumo priežastys gali slypėti ir genuose – tai buvo pavadinta XX vyro sindromu arba Chapelle sindromu(mokslininko Alberto De Le Chapelle garbei). Ši chromosominė liga atsiranda mejozės metu tėvo chromosomoje, kai dėl mutacijos telieka tik X chromosoma(kuri genetiškai yra tarsi Y chromosoma) ir apvaisinimo metu susiliejus X chromosomai iš tėvo ir X iš mamos gimsta ne mergaitė, o berniukas. Mokslininkų teigimu tokie berniukai 100procentų bus homoseksualios lytinės orientacijos. Tačiau šis sindromas nėra dažnas, jis pasitaiko tik 5berniukams iš 100 000.

  • Psichologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 338 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 24 puslapiai (1481 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gabrielė
  • Netradicinė lytinė orientacija
    10 - 3 balsai (-ų)
Netradicinė lytinė orientacija. (2016 m. Gegužės 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/netradicine-lytine-orientacija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 06:04
×