Netradicinės dailės technikos vaikų darželyje Ugdomasis poveikis savarankiškas darbas


Įvadas. Teorinė dalis. Teorinė apžvalga. Praktinė dalis. Praktinė apžvalga. Asmeninės vertybės. Išorinės sąlygos. Palankios sąlygos. Nepalankios sąlygos. Trukdžiai ir jų įveikimai. Įvykdymas ir sprendimas. Veiklos įvykdymo aprašymas. Nuosprendis. Išvados.


Estetiniu žmogaus auklėjimu pradedama rūpintis nuo pat mažens – jau vaikų lopšeliuose ir darželiuose. Bene prieinamiausia šio auklėjimo sritis yra dailė. Dailės mokymo metodika nuolat tobulinama, siejama su vaiko psichologija, todėl pasiekiama vis geresnių rezultatų.

Taip gaunant netradicinę dailės techniką. Šis darbas skirtas supažindinti, su netradicinėmis dailės technikomis vaikų darželiuose. Netradicinė technika – tai dviejų ar daugiau meninių raiškos priemonių panaudojimas kartu. Čia nagrinėjame pačias paprasčiausias ir prieinamiausias vaikams dailės technikas:

Panaudojus kelias iš karto gausime netradicines dailės technikas, nes kiekviena piešimo technika turi daug įvairiausių panaudojimo galimybių. įvertinimas.

ką pamatome ar išgirstame. Mintis svarbiausia nukreipti tinkama linkme ir tada galime pasiekti tai, kas atrodo neįmanoma. Kaip teigiama R.Byrne knygoje Galia svarbu savitaiga, pozityvumas, šviesios mintys, pasitikėjimas savimi ir aplinkiniais. Mes galime pasiekti daug daigiau nei įsivaizduojam, pasitelkiant pozityvias mintis. Mūsų mintis įtakoja ir aplinka.

Dailės technikų išreiškimui reikia įvairių medžiagų ir priemonių: pieštukų, dažų, popieriaus, teptukų ir kt. Tačiau jomis reikia mokėtis naudotis.

Gerai įvaldyta dailės technika – tikslingas dažų, pieštukų, popieriaus ir kitų piešimo priemonių naudojimas – iš dalies nulemia vaiko piešinių meninę vertę: padeda jam geriau atskleisti piešimo temą, praplečia meninės išraiškos galimybes, lavina kūrybinę vaizduotę bei sugebėjimus, skatina jį kurti, piešti.

Tapymas akvareliniais dažais yra vienas seniausių tapybos būdų. Tai ypatinga tapyba, pasižyminti skaidrumu, šviežumu, aiškiomis spalvomis, spontaniškumu, gyvu ir dinamišku potėpiu. Tapyti akvarele gana sudėtinga, tai kas atrodo taip paprasta – lengvumas, grakštumas, ir yra sunkiausia.

Prieš pradedant darbą, dažus būtina suvilgyti švariu vandeniu, kad išmirktų viršutinis dažų sluoksnis;

Spalva imama švariu arba ta pačia spalva nusidažiusiu teptuku;

  • Dailė Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 25 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1646 žodžiai)
  • Kolegija
  • Marija
  • Netradicinės dailės technikos vaikų darželyje Ugdomasis poveikis savarankiškas darbas
    10 - 8 balsai (-ų)
Netradicinės dailės technikos vaikų darželyje Ugdomasis poveikis savarankiškas darbas. (2016 m. Gegužės 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/netradicines-dailes-technikos-vaiku-darzelyje-ugdomasis-poveikis-savarankiskas-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 10:08
×