Netradicinės sporto šakos (2)


Badmintonas. Taisyklės. Pertraukos ir aikštelės pusės pakeitimas. Vienetų žaidimas. Dvejetų žaidimas. Istorija. Lietuvos badmintono istorija. Žolės riedulys. Taktika. Žolės riedulio aikštelė. Istorija. Žolės riedulys Lietuvoje. Stadionai. Smiginis. Taisyklės. Smiginio lenta. Žaidimai. Žaidimas. Žaidimas. Žaidimas. Smiginis Lietuvoje. Lėkščiasvydis. Dešimt nesudėtingų lėkščiasvydžio taisyklių. Lėkščiasvydžio variacijos. Lietuviškasis ritinis. Taisyklės. Foto iš ripkos žaidimo. Istorija. Petankė. Taisyklės. Istorija. Nuotraukos iš petankės žaidimo. Bočia. Taisyklės. Virvės traukimas. Taisyklės. Lietuvos virvės traukimo trumpa istorija. Miestučiai. Pasagos mėtymas. Taisyklės. Įrankiai. Pasagos metimas. Netradiciniai judrieji žaidimai. BOLA. Užimk vietą. Sugauk kamuolį. Uodegų dvikova. Avinėlių grumtynės. Išvados. Ivadas. Literatūra.

Netradicinės sporto šakos ir įvairūs judrieji žaidimai mūsų šalyje dar nėra tokie populiarūs ir mėgiami kaip norėtusi. Galbūt todėl, jog Lietuva nėra didelė šalis ir čia žmonės labiau renkasi populiarias ir tradicines sporto šakas, kaip krepšinis ar futbolas. Manau, trūksta bendrosios informacijos ir reklamos apie ne visai populiarias ir netradicines sporto šakas. Todėl šiame referate, noriu pateikti ir pristatyti keletą sporto šakų ir žaidimų, kurie kažkam yra mažai arba visai negirdėti. Tikiuosi, jog žmonės geriau susipažinę su šiomis sporto šakomis ir žaidimais, ims labiau jas propoguoti ir taip praplės, ir paįvairins savo turimą laisvalaikį. Jau ir dabar tokios netradicinės sporto šakos kaip badmintonas ar smiginis yra mėgiami žmonių leidžiant laiką su šeimomis ar draugų kompanijomis. Taigi, šias ir dar kitas mažai girdėtas sporto šakas plačiau pristatysiu savo rašto darbe.

  • Microsoft Word 1041 KB
  • 2014 m.
  • 23 puslapiai (4802 žodžiai)
  • Laurynas
  • Netradicinės sporto šakos (2)
    10 - 4 balsai (-ų)
Netradicinės sporto šakos (2). (2014 m. Rugsėjo 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/netradicines-sporto-sakos-2.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 00:22
×