Neuromechanikos 2 labaratorinis


Vyrų šuolio į aukštį iš vietos motorinės programos su ir be atgalinio ryšio priklausomybė, po ekscentrinio -koncentrinio krūvio, testą atliekant 35% maksimaliosios jėgos. Laboratorinis darbas Nr. Įvadas. Rezultatai. Rezultatų aptarimas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Darbo tikslas: Nustatyti vyro šuolio į aukštį iš vietos motorinės programos su ir be atgalinio ryšio priklausomybę, po ekscentrinio – koncentrinio krūvio, testą atliekant 70% maksimaliosios jėgos.

Tiriamasis testą atliko tris kartus. Apskaičiavus jo rezultatų vidurkius matome, jog su grįžtamuoju ryšiu prieš krūvį šuolio į aukštį vidurkis buvo 35.15cm, be grįžtamojo ryšio prieš krūvį 33.73cm, be grįžtamojo ryšio po ekscentrinio-koncentrinio krūvio 30.09cm. Riba, kurią reikėjo pasiekti tiriamajam buvo 34.4cm. Iš rezultatų matome, jog šiai reikšmei artimiausi bandymai buvo be grįžtamojo ryšio prieš krūvi( vidutiniškai 33.73cm). Standartinis nuokrypis geriausias taip pat testą atliekant be grįžtamojo ryšio prieš krūvi-1,04cm(su grįžtamuoju ryšiu prieš krūvį 11.57, be grįžtamojo ryšio po krūvio 4.75 cm). Labiausiai rezultatas neatitiko su kontroline riba pirmais dviem šuoliais

Mūsų tyrimo tikslas buvo nustatyti, kaip grįžtamoji informacija įtakoją šuolio tikslumą prieš ir po ekcentrinio-koncentrinio krūvio. Mūsų gauti rezultatai sutapo su D. Mickevičienės ir kt(2006) atliktu tyrimu, kurio rezultatai parodė, jog „grįžtamosios informacijos suteikimas po šuolio paveikė tik pirmųjų dviejų šuolių prieš krūvų rezultatus.

  • Medicina Laboratorinis darbas
  • Microsoft Word 38 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (1017 žodžiai)
  • Rokas
  • Neuromechanikos 2 labaratorinis
    10 - 5 balsai (-ų)
Neuromechanikos 2 labaratorinis. (2015 m. Gruodžio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/neuromechanikos-2-labaratorinis.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 10:06
×