Neverbalinis bendravimas


Kas yra neverbalinis bendravimas. Neverbalinis bendravimas apranga. Kas yra neverbalinis bendravimas?. Neverbalinis bendravimas referatas. Referatas neverbalinis bendravimas. Dalykinis bendravimas neverbalinis neverbalinis. Neverbalinio bendravimo gestu interpretavimas. Neverbalinio bendravimo būdus. Vyru ir moteru nezodinis bendravimas. Neverbalinio bendravimo ivadas.

Įvadas. Kas yra neverbalinis bendravimas? Veido išraiška. Laikysena ir erdvė. Prisilietimai. Išvaizda ir apranga. Tarpkultūrinė komunikacija. Gestai. Kvietimas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Informaciją perduodame ne vien rašytine ir sakytine forma. Be verbalinio, yra ir įtaigus tiesioginis neverbalinis bendravimas, kurio galimybės perduoti informaciją yra labai plačios.

Darbo tikslas: išanalizuoti neverbalinio bendravimo ypatumus. Iškeltam tikslui pasiekti iškeliame tokius darbo uždavinius:

1.Išsiaiškinti, kas yra neverbalinis bendravimas.

2.Identifikuoti neverbalinio bendravimo būdus.

3.Išnagrinėti nežodinio bendravimo savybes.

4.Interpretuoti gestų reikšmes.

  • Microsoft Word 808 KB
  • 2012 m.
  • 15 puslapių (2352 žodžiai)
  • Ilona
  • Neverbalinis bendravimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Neverbalinis bendravimas. (2012 m. Spalio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/neverbalinis-bendravimas.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 26 d. 03:39
×
98 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo