Nevyriausybinių organizacijų valdymas


Įvadas. Nevyriausybinė organizacija ir jos valdymas. Nevyriausybinės organizacijos veikla. Veiklos efektyvumo vertinimas. Veiklos efektyvumo tyrimo metodika. Nevyriausybinių organizacijų valdymas. Valdymo modeliai. Nevyriausybinių organizacijų valdymo procesai. Nevyriausybinių organizacijų situacijos analizė. Nvo statusas. Nvo statistika. Nvo steigimas, dokumentų keitimai ir likvidavimas. Viešųjų paslaugų perleidimas nvo. Nvo finansavimas. Nvo konsultavimasis su valstybės institucijomis. Išvados. Rekomendacijos. Literatūros sąrašas.

Temos naujumas. Lietuvoje veikiančių nevyriausybinių organizacijų gausa parodo mūsų šalies demokratiškumą ir vis didėjantį kultūrinį augimą, tačiau apie tokių organizacijų valdymą rašoma labai mažai. Todėl darbe yra pabrėžiama, jog valdymas yra neatsiejama bet kurios, privačios ar nevyriausybinės, organizacijos efektyvumo siekimo dalis.

Temos aktualumas: Tema „Nevyriausybinių organizacijų valdymas“ yra aktuali man, kaip trečio kurso studentei, kadangi sužinosiu specifinį nevyriausybinių organizacijų veikimo mechanizmą, jo valdymą.

Aktualu yra savanoriams, kurie nori dalyvauti nevyriausybinės organizacijos veikloje. Kursinis darbas supažindins su egzistuojančiomis savanorių problemomis ir jų sprendimų būdais.

Taip pat aktualu yra būsimiems steigėjams. Darbe yra nurodomi kėblumai, norint įsteigti ir likviduoti organizaciją, taip pat aptariami finansinių ataskaitų tvarkymo klausimai, visi organizacijos valdymo niuansai.

Darbo problema. Kodėl valdymo efektyvumas nevyriausybinėse organizacijose yra svarbus? Kiek efektyvumą gali lemti NVO steigimo, likvidavimo, finansavimo ir kt. esantys kėblumai?

Taigi, šio kursinio darbo objektas – nevyriausybinių organizacijų valdymas

Darbo tikslas – išsiaiškinti nevyriausybinių organizacijų vadymo specifiką.

Uždaviniai:

1.Apžvelgti nevyriausybinių organizacijų bruožus ir savybes.

2.Apžvelgti nevyriausybinių organizacijų valdymo modelius

3.Atlikti situacijos analizę

4.Pateikti rekomendacijas įstatymų leidėjams

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 303 KB
  • 2014 m.
  • 28 puslapiai (5371 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jolita
  • Nevyriausybinių organizacijų valdymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Nevyriausybinių organizacijų valdymas. (2014 m. Rugsėjo 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/nevyriausybiniu-organizaciju-valdymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 00:12
×