Nežemiškų civilizacijų paieška


Nežemiškų civilizacijų paieška. Istoriniai šaltiniai apie nežemiškas civilizacijas. Daiktai iš ateities. Laikas sustoja. Bandymai užmegzti ryšius su žemiečiais. Nežemiškų civilizacijų paieškos šiais laikais. Astronomai apie nežemiškas civilizacijas. Ar einame teisinga linkme. Naudota literatūra.

Manau, šiais laikais, nežmonišku greičiu tobulėjančių naujausių technologijų dėka galimybė susisiekti su kitomis civilizacijomis laikui bėgant atsiras. Nenusiminkim, kad į mūsų signalus kol kas ir niekas neatsako. Juk radijo bangos, šviesa, matuojant kosminiais greičiais ir atstumais turi labai ribotas galimybes. Taigi, kad pasiektų mūsų siųsti signalai visai kad ir netolimus žvaigždynus, o paskui sulauktume atsakymo, turi praeiti bent keletas dešimtmečių. Na o kaip tokiu atveju, jei artimiausios civilizacijos nutolusios nuo mūsų per šimtus ar tūkstančius šviesmečių?... Tad turėkime kantrybės. Jei ne mes, galbūt mūsų palikuonys atsakymo ir sulauks.

  • Microsoft Word 40 KB
  • 2014 m.
  • 8 puslapiai (2095 žodžiai)
  • Deividas
  • Nežemiškų civilizacijų paieška
    10 - 4 balsai (-ų)
Nežemiškų civilizacijų paieška. (2014 m. Balandžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/nezemisku-civilizaciju-paieska.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 03 d. 13:53
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo