Nežodinė sakytinio teksto raiška


Nežodinė sakytinio teksto raiška. Kam skirta nežodinė sakytinio teksto kalba (raiška). NežodinIO sakytinio teksto raiškOS. bŪDAI. Veido kalba. Kas išduoda tavo tikruosius jausmus? Kūno kalba. Balso kalbos signalai. Pagrindiniai Kalbėsenos kalbos signalai. Dar keletas įdomių faktų. AR viską supratote?

KAD IŠSIAIŠKINTUMĖM KĄ GALVOJA KITAS Žmogus kalbėdamas su kitu sako viena, o galvoja ką kita. Argi jums nekyla klausimas ,, apie ką jie mąsto ?‘‘ Į tai puikiausiai atsako ...

Veido kalbos signalai 2. kūno kalbos signalai 3. Kalbėsenos signalai 4. Balso signalai.

Tavo jausmus išduoda viskas akys (akių kontaktas) lūpos ( besišypsančios ) antakiai ( suraukti) žandai ( paraudonavę) nosis ( kvėpavimo tempas).

Dar įdomių faktų rankomis mes galime reikalauti, kreiptis, šaukti, atstumti, grasinti, maldauti, neigti. dar ranka galime parodyti kritimą, judėjimo kryptį ar buvimo vietą. teigiami kūno signalai galvos pakreipimas ranka prie skruosto palinkimas į priekį bokštas neigiami kūno signalai įsivaizduojamų pūkelių rinkimas apykaklės timpčiojimas skausmas sprande.

Yra trys kūno kalbos skaitymo taisyklės Visada skaitykite visą sakinį (kiekvienas gestas yra lyg atskiras žodis iš jų turime sukurti sakinį, kad suprastumėme ką jis galvoja) Atkreipkite dėmesį į kontekstą (kai žmogus kalba, o jūs sukate galvą ką sako jo kūno kalba. išgirskite bent truputį sakomo teksto) Nepamirškite kultūrų skirtumų (jei jūs kalbatės su žmogumi iš užsienio, pasigilinkite į jų gestų kalbą ar ji tokia pati?).

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 3396 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (446 žodžiai)
  • Sotera
  • Nežodinė sakytinio teksto raiška
    10 - 3 balsai (-ų)
Nežodinė sakytinio teksto raiška. (2015 m. Lapkričio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/nezodine-sakytinio-teksto-raiska.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 21:41
×