Nežudyk strazdo giesmininko apžvalga


Nezudyk strazdo giesmininko knygos aprasymas. Nezudyk strazdo giesmininko citatos. Nežudyk strazdo giesmininko knygos. Nežudyk strazdo giesmininko knyga. Nezudyk strazdo giesmininko tema. Harper lee nežudyk strazdo giesmininko veikėjų apibūdinimas. Nezudyk strazdo giesmininko pagrindine mintis. Nežudyk strazdo giesmininko turinys. Nežudyk strazdo giesmininko aprasymas. Nežudyk strazdo giesmininko veikėjai.

Lietuvių skaidrės.

Harper lee. nežudyk strazdo giesmininko. Apie autorių Apie knygą Knygos. Apie autorių. Nelle Harper Lee gimė (1926-04-28)  pietinėje Amerikos valstijoje Alabamoje. Apie knygą. Autorius Nelle Harper. Knygos santrauka.  Romane pasakojama istorija apie našlį teisininką Atikų Finčą. Veikėjai. Džina Luiza (paukštelis) – septinmetė mergaitė. Tema. Garbingo gyvenimo kukli pamoka. Pagrindinė mintis. Ne tik vaikai. Problemos. Juodaodžių diskriminacija Tėvų ir vaikų santykiai. Citatos. „Beveik visi žmonės pasirodo neblogi. Ištrauka. “Tai jis visai ne girtuoklis. Bet kodėl jis atskleidė mums didžiausią savo paslaptį. Panašūs kūriniai. Harper Lee „Go Set a Watchman“. Išvados. Doras gyvenimas ir sąžiningumas neliks nepastebėti.


Apie autorių Apie knygą Knygos santrauka Veikėjai Tema Pagrindinė mintis Problemos Citatos ištrauka Panašūs kūriniai Išvados.

Nelle Harper Lee gimė (1926-04-28)  pietinėje Amerikos valstijoje Alabamoje, studijavo teisę. Nelle - amerikiečių rašytoja plačiai žinoma dėl savo romano Nežudyk strazdo giesmininko išleisto 1960 metais ir skirto rasinės nelygybės problemoms. Jis iš karto buvo sėkmingas, laimėjo Pulicerio premiją ir tapo amerikiečių literatūros klasika. Nors visą gyvenimą autorė prisiekinėjo, kad nerašys antro romano,  šių metų liepą bus išleistas šios knygos tęsinys.  Naujoji knyga vadinsis „Eik, pastatyk sargybinį“.

Autorius: Nelle Harper Lee Puslapių skaičius: 367 Leidykla: Jotema Leidimo metai: 2003 Orginalo kalba: Anglų.

 Romane pasakojama istorija apie našlį teisininką Atikų Finčą, auginantį du vaikus – dukrą Džiną Luizą, vadinamą Paukšteliu, ir sūnų Džemį. Istorija vyksta Amerikoje, ir nukelia į didžiosios krizės laikus. Gvildenama, ko gero, amžina Amerikos problema – nelygybė tarp baltaodžių ir juodaodžių. Atikus Finčas gina juodaodį Tomą Robinsoną, veltėdžių kaimiečių Juelų šeimos apkaltintą dukros Meijelos išprievartavimu. Už atstovavimą juodaodžiui Atikus tampa miestelyje nemėgstamu asmeniu.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • Ula
  • 16 puslapių (538 žodžiai)
  • Lietuvių skaidrės
  • MS PowerPoint 1310 KB
  • Nežudyk strazdo giesmininko apžvalga
    10 - 7 balsai (-ų)
Nežudyk strazdo giesmininko apžvalga. (2016 m. Vasario 29 d.). http://www.mokslobaze.lt/nezudyk-strazdo-giesmininko-apzvalga.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 05:30