Nicos sutartis


Ese pavyzdys. Nicos sutartis es. Nicos sutartis rasto darbas. Nicos sutartis referatas. Diplominiai sutartis.

Padėtis iki nicos sutarties. Nicos sutartis. Ratifikavimo problemos. Ko pasiekė nicos sutartimi. Faktai ir skaičiai.

Tarpvyriausybinė Konferencija susidūrė su svarbiausiu iššūkiu - nustatyti pagrindus Sąjungos plėtrai į Rytus. Be dvylikos šalių (Kipras, Čekija, Estija, Vengrija, Lenkija, Slovėnija, pirmoje bangoje, ir Bulgarija, Letonija, Latvija, Malta, Rumunija ir Slovakija, antroje fazėje), kurie jau pradėjo derybas, Turkija turėjo prisidėti vėliau. Šio euroazietiškos ir musulmonų šalies paraišką oficialiai pripažino Helsinkio Europos Vadovų Taryboje, įvykusioje 1999 m. gruodį, nors derybos buvo atidėliotos, kol Ankaros vyriausybė nesilaikė prisijungimo kriterijų, dėl pagarbos žmogaus teisių ir mažumų apsaugos. Aiškiai, kurdo problema buvo Europos Sąjungos derybininkų mintyse.

Stebėtojai, per sunkius debatus, kurie įvyko Nicoje Europos Vadovų Taryboje, beveik vieningai, patvirtino, kad valstybės interesas svarbesnis daug daugiau už Europą,. Tačiau, po to, kai sutarta jog vedama politika ,,daug duoti ir imti‘‘ yra veiksminga, Sąjungos tradicija laikėsi: sutartis buvo pasiekta.

  • Microsoft Word 10 KB
  • 2012 m.
  • 4 puslapiai (981 žodžiai)
  • Nicos sutartis
    10 - 1 balsai (-ų)
Nicos sutartis. (2012 m. Birželio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/nicos-sutartis.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 18 d. 03:55
×